Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

jokita

Topik dla szukających przyjażni..

Polecane posty

Fanfi: Kolorowe, erotyczne zajebiste, fantastyczne jednak lekko tajemnicze takich snów Ci dzisiaj życzę, mówiąc krótko nieprzytomnie śnij kochanie dzisiaj o ............ żonce :) Buziaki Joluś :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ertgyhj
nikt Cie n9 zostawil:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ertgyhj
odpisalas w koncu na moj topic:)dziekuje.. paracownik spi:(lol pewneio ma w dupie odbierac o tej godzinie..a mial byc niespodzianka:(lol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ertgyhj
twen typek..o topicu jestwem facetem idelnym..bleeee az i sie zygac chce:Pgdybym yl takim idealem to nie bylbym dzis sam :(lol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ertgyhj56
nieeee:(zaraz pojade do lokalu:(tki mam zamiar i tak 95&dnia spedzam tam zawsze jestem predzej jak pracownicy i wychodzer poznije oni ryraja po 12 a ja 18 jak nie wiecej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ertgyhj56
nie moge xostawic lokalu:(bede nieszczesliwy do (onca zycia..amen:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie zamartwiaj się tak ... napewno bedzie lepiej... praca tez Ci dużo da zapomnisz szybciej to Co było:) trzymam za Ciebie kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ertgyhj56
ok ykuniam dosc sie nasiedzailm dzin przed kompem 3majcie sie ludziska i zycze samych powodzenn w zyciu i szczescia(sobie tez zycze) :)powodzonka i nie lamcie sie w zyciu sa wazne tyllko a)chwile b) milosc nic wiecej nie ma innego znaczenia nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ertgyhj56
ehhh gdyby to bylo takie proste.......uwoerz mi nie sam praca czlowiek zyje.....milosc jest najwaznijesza tylko milosc pozdrawim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jednak ten spiryt "nie przegryziony" żle działa na refleks.Za karę muszę dziś jechać pociągiem,niedaleko autobusy niet.pogodny dzień dziś na razie słoneczko zaglada mi do pokoju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×