Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

jokita

Topik dla szukających przyjażni..

Polecane posty

Ty chcesz jeszcze 38 lat żyć!! tosz obraza do PZU i dzisiejszej ekipy rządowej:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrze że teraz wieczorami [mogę myśleć o Tobie] a nie o pracy-- hahahahahahahahahahahahhahahahahahahahahhahahahahahahahha rozwalasz mnie.Ne na darmo takie stanowisko masz:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Okrutniku Ty :) Fanfuś nie mów tak, żadne tam stanowisko naprawde. I wszystko jeszcze bardzo na bardzo niepewnym grunciem. Jestem "normalną" (czasami;))) Kobietą i już ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie tylko Ciebie urocza zarozumiała.Ciekaw jestem czy masz wspaniałą urodę:P:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam komplaksy - jak większość ale radzę sobie z nimi :) Najważniejsze, że czuję się Kobieca :) A jak sobie mnie wyobrażasz? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Za wcześnie aby sugerować lecz powiem Ci,ze z cafe mam w swoim kompie 12 kobiet od 16 roku do............il;eś.Nijt tych zdjeć nie zobaczy i nie zobaczył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
że taka sugestia?? No to chroń tego bo jak żonka odkryje to będzie gruuuubo ;) A no to jak powiesz jak, to ja Ci powiem czy trafiłeś :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jasne jolka:classic_cool: Sama wiesz oczy,ze meni wzrokowcami są a póżniej wnętrze ogladają i taksuja czy "pokrywa" sie z rzeczywistościa:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to próbuj :) Po tyluu wspólnych wieczorach już pewnie masz o mnie jakieś wyobrażeń. Dawaj, nie wstydź się ;) ;p Joluś to kopnij je mocno z du.......pkę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×