Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

jokita

Topik dla szukających przyjażni..

Polecane posty

Iluminati i jeszcze jedno... jesli konczysz dopiero licencjat to musisz dobrze patrzyć bo większość dziewczyn w tym wieku jest niezrównoważona (oprócz migusi oczywiście) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to rób to częsciej ;) Wybacz ale ja bym nie zniosła jeśli Facet by mi mówil np na kolacji - Kochanie a ile to ma kalorii??? ;) Fanfi wątpisz w mój instruktarz? :) ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez bym nie zniosła jakby facet się odchudzał-to działka zarezerwowana tylko dla kobiet;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moze macie racje :). Chyba bede musial troche poczekac, z reszta u mnie na roku to wszystkie maja facetow :P. Mam andzeieje, ze kogos kiedys znajde :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iluminati-- nie szukaj na "siłę" bo wszyscy mają laski.Myśl głową a nie ...........interesem.Taka taktyka Cię gubi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie licze kalorii, po prostu zdrowo sie odzywiam i jem zdrowe produkty :) wyrobilem sobie po prostu nawyki i tak, np nie laze po fastfoodach, nie pije coli i innych swinstw, jem tylko chude mieso, jem sporo bialych serkow. Naprawde bylem o wiele za gruby, ateraz jest lepiej. Kiedy bylem gruby to zadna nawet na mnie nie spojrzala :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ilu- TY nie musisz czekać,wystarczy że dobrze trafisz,albo że Ciebie znajdzie Ktoś:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iluminati-- nie szukaj na "siłę" bo wszyscy mają laski.Myśl głową a nie ...........interesem.Taka taktyka Cię gubi Jesli bym szukal na sile to pewnie bym znalazl :) Ja szukam kogos na stale, a nie na pare dni. Pisalem wczesniej o tym, ze szukam po rostu jakiejs dobrej kobiety, wrazliwej i myslacej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapisz się na siłownie - nawet nie wiesz ilu mężczyzn tam jest pomocnych.... i co proponują :D Możesz dołączyć do ich grona. Na niektore laski to dziala :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A poza tym - i co z tego że mają facetów Nic :P po prostu sie boje, ze nikogo nie znajde, ale na sile nie szukam, bo wolalbym byc sam niz krzywdzic kogos kogo wzialem "na sile".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczy Ty mnie chcesz doradzać:D o boooooooooooooooszzzzzzze nie przezyje tego:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o tak na silownie powinienienem pochodzic :) Moze uda mi sie wygospodarowac troche czasu ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
21:58 [zgłoś do usunięcia] Fanfaron Wy się mozecie odchudzać>Mnie już w dolku ściska z głodu Zawsze można znaleźć człowieka wokół siebie, któremu warto podarować kilka swoich cennych, a wartościowych dla niego chwil. ja tu juz czekam na obiadek od poł godziny ostanio strasznie głodna jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×