Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

jokita

Topik dla szukających przyjażni..

Polecane posty

Fanfi to masz duzo obowiązków: i kwiaty i jedzenie :) Ja dziś już częstowałam żurkiem :) Sprawdźmy Twój gust i zaangażowanie Fajfiś :) 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tiaaaaaaaaaa jakbyś zobaczyła brzydule z cafe tobyś zwątpiła joki.Jest też i jest naprawde urocza.Ma ok.35 lat.:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fanfi joki jest piękna :) Też mam takie przeczucie :) A moja intuicja nie zawodzi raczej ;) No a piękno to stan umysłu jest przecież :D bla bla bla :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak w tym świecie jest poprzestawiano,ze piękno duszy jest na drugim miejscu u menów.Są wyjątki lecz nie słyszałem o nich:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczy-nie jestem piękna,chociaż słyszałam takie słowa..nie jestem boska,chociaż tak pisali...nie jestem cudowna i sexowna,chociaż tyle razy...bla bla bla;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
joki co ty opowiadasz>Nie ma brzydkich kobiet tylko..........troszkę zaniedbane przez menów.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KICI -a CO tY TAKA DOCHODZĄCA? heehhe,przystopuj u nas troszke:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coś w tym sensie słyszałem od brzyduli.Jak fotke pokazała cafeterianie oniemieli:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joki :) Śniadanko bedzie jak będzie warto ;) A jeszcze kolacji nie ma :P No ty już przez solidarność jajników joki masz u mnie sniadanie :) Fanfi to Twoja rola jest by Joki rozluźnić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zrobil się totalny najazd zazdrośnic na nią.:DJakby faktycznie było jak mówiła nikt by nie zwrócil uwagi no może parę kaśliwych postów.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też byś był sztywny jak byś miał 3000 uroczych pocałunków od życia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joki, bo właśnie dochodzę :D ... żartowałam :) Musiałam na chwilę zająć się moim menem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×