Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

jokita

Topik dla szukających przyjażni..

Polecane posty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja również życzę wszystkiego najlepszego Migotko w dniu Twoich urodzin :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
**********DZIEŃ DOBRY********* . ------(())(())--------(())(()) ---(())----------(())----------(()) (())--- Niech-----------Dzisiaj---(()) (())--Słoneczko i Dużo Radości-(()) -(())------na Twoim Profilu-----(()) --(())---z Humorem Zagości---(()) ----(())----------(())----------(()) ------(())---Życzę Miłego---(()) ---------(())-Cudownego-(()) -------------(())--Dnia--(()) -----------------(())-(()) --------------------(()) .http://www.youtube.com/watch?v=2LrQ-g3YnjY&feature=related

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZień dobry*:) Fanfi co za urocze powitanie:) Od rana się krzątam miedzy kuchnia a salonem hehehe W końcu czas na kawkę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I jeszcze to zostawiam Makatka listopadowa Tam gdzie góra samotna Garb zarzuca na plecy I próbuje z niebem związać się na wieki Gdzie tarnina dzika Tarki traci cierpkie I w bezsilnym żalu Aż kaleczy siebie Gdzie ślady wilków Kładą się pogubione A polaną wpław słońce Płynie w mdłej koronie Tam na naszych oczach Kończy się listopad Do wieczności go wprowadza Stado szarych kuropatw Na stole znów leży Zamyślony orzech I jak pierwsza komunia Zakwita przymrozek Krótka kołdra listopada W kalendarzu kręci Tylu bliskich nie z nami Makatka z pamięci A. Ziemianin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale tu dziś ciechutko! U mnie już pięknię, słonce tak świeci że śpiewać i tańczyć się chce :) Już jestem po spacerku i zastanawiam się nad kolejnym :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie czeka wizyta w szpitalu,tak leczyli mi bliska osobe ze od razu na stol poszla,ten lekarz dlugo w przychodni nie popracuje. gosci juz nie ma.nie ogarniam juz tych postow. kiedys je nadrobie do tego momentu. widze wiersze piszecie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u mnie bardzo ciapło dzisiaj 20 stopni normalnie cos pieknego i oby tak do swiąt :) bo oczywiscie w swieta snieg byc musi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o czymkolwiek
Miguś najlepiej śnieg i slońce jednocześnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o czymkolwiek
migus ale to chyba dobrze prawda? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×