Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

jokita

Topik dla szukających przyjażni..

Polecane posty

Nie wystarczy mieć rozbudowaną klatkę piersiową i potężne bicepsy. Trzeba jeszcze mówić kilkoma językami, znać sztuki walki, mieć sympatyczną aparycję, odebrać dobre wychowanie, być opanowanym, spokojnym, budzącym zaufanie, a jednocześnie respekt. Taki jest nasz bohater - cudzoziemiec, który znalazł swoją życiową przystań w Polsce. hahahahahahahahahahahaha pewnieeeeeeeeeeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje wam bardzo za mile slowa wsparcia :). Teraz sie troche poucze :) wpadne moze jutro :). Zawsze fajnie pogadac z kims serdecznym i kims doswiadczonym, kto dobre slowo powie i da dobra rade :). Pa :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczy -tak się pisze:),a ja myslę że casting mu niepotrzebny,każdy ma swój czas:) na odkrycie Kobiety:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
migotko-imprezka urodzinowa,dla nas alkoholowa ,a dla Ciebie-bez,bo widzisz ,jestes upojona już.Miłością:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joki :D Fanfi każdym ma swój ideał :) Ja kiedyś jak byłam mloda i glupia szukalam przystojnego bo myslslam ze charakter mozna zmienic, szybko przekonalam sie że zdecydowanie lepiej gdy jest odwrotnie :) A juz najlepiej kiedy masz i jedno i drugie :) ja ja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zobaczyłem i nie taki babski kici.Toż małżeństwo wyprawia fiksum-dyrdum.Już b.poważna sprawa.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×