Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

jokita

Topik dla szukających przyjażni..

Polecane posty

A nie tylko lubię wiedzieć o co chodzi :D Słynę w swoim otoczeniu z zadawania dużej ilości pytań :P Taka jestem :D A Fanfi ma tyyyyyyyyyyle kobiet że współczuję mu tej bigami bo trzeba zbyta wiele ogarnąć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A dziś mnie cholera pierwszy raz zaskoczyła.2 miesiące mówiła z przekonaniem,ze od ręki to wypisze.Dziś mówi NIE PODPISZE TEGO WNIOSKU pokaż Pan ustawę.I na to nie byłem przygotowany:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nigdy Polscy lekarze mnie nie zaskoczyli a ta wbiła mnie w PARTER i doopa:DZe mnie też była.Podszkolili ja świetnie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Muszę sam to znależć jak każda inną ustawe.Tylko pierony do alkoholizmu doprowadza:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas sa trzy kasty: .Prawnicy Lekarze Ksieża(chociaz do wszystkich nic nie mam)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fanfi ojjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj widzę że Tobie bardzo niebezpieczniev jest zaleźć za skórę. Nie marudź bo Ci sie zmarszki porobią :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
póki tylko dotyczy mnie i żony wszystko jest oki i nie wnikam z swoimi problemami:Lecz jak mnie coś przerasta to luuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuudzie trzymajta mnie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
joki dziś płacilem za RED WHITE lajty 9.20 Trzeba ponosić ubogi budżet Kaszebe:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fanfi to sie zasłodzisz ale proszę bardzo. To nie myśl już o tym co się dziś działó - beza poparawia humor. Otatecznie moge jeszcze proponować tabliczkę czekolady :D Całą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×