Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

jokita

Topik dla szukających przyjażni..

Polecane posty

Oczy aż niewiarygodne.kiedy zaczynamy rozmawiać,wszyscy chyba się umawiają i wieją z tematu.:PCo się robi oczy:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 miesiące byłem taktowny,przymilny i kulturalnym.Oni długie kieszenie nie otrzymali co zamierzali i chca ze mnie uczynić bezwolnym robotem na ich dyrdymałki.Już się porozumiałem z adwokatami do spraw medycznych i będziemy wojować.Im z głowy włos nie spadnie tylko ubezpieczyciel będzie musiał ponosić koszta:D Dalej będa pomyłki wykonywać.Może bez tych skur..........ale istnieć będą nadal:O:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja Ci powiem tak. wiem, że pracownicy ze slużby zdrowia są różni - ale tacy są w każdej pracy Staram się patrzeć na to z większą empatią. Mają straszną robotę, ogromną odpowiedzialność. i jeszcze ludzie są straszni.... Kiedyś rozmawialam na ten temat z dentystką. Tak samo jest z policjantami. Wiem, że jesteś rozzłoszczony bo chodzi o Twoją żonę, ukochaną, jej zdrowie, ba nawet życie... Nie znam sytuacji więc nie bedę oceniać, staram się być sprawiedliwa. Ale jestem z Tobą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczy takiego horroru ni e przeżyłem przez swoje całe życie a miałem pare wypadków(3 lata w sumie w szpitalu)Wiesz co mówią Ci spece od leczenia ludzi.Los taki był parszywy 1 do miliona.Lecz odpowiedzialni się nie czuja,przeciez NIKT im koło dupska nie ma prawa zrobić.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koszty związane z dojazdem,opłata lekarstw nic ich nie obchodzi.Już jestem do tylu ok.2 tysiące w państwowym szpitalu!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczy 2 dni temu minęlo 2 miesiące i zanosi sie na kilka latOni mślaże miliona w totka wygrałem czy co??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jak każda kotka lubię chodzić własnymi drogami i właśnie byłam się przejść :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A żeby było śmiesznie to rzeczywiście obie łapki mam nadszarpnięte :) nadużyłam :D ale nie pozycji tylko sportu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spotykają się dwie sąsiadki: - A co to sąsiadka tak dziś na czarno? - A no, bo to mąż mój nie żyje. - O mój Boże. A jak to się stało? Przecież jeszcze wczoraj go widziałam jak kopał w ogródku. - A kopał, kopał. A potem poszliśmy do sklepu kupić mu nowe buty. No i mierzy jedną parę, drugą, trzecią... dziesiątą... Mówię mu "Nie śpiesz się Stefan, przymierzaj dokładnie żeby na pewno dobre były." W końcu po paru godzinach wróciliśmy do domu , on zakłada te nowe buty i mówi, że ciasne. NO NIE ZABIŁABY PANI?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×