Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

jokita

Topik dla szukających przyjażni..

Polecane posty

Na lekcji w-fu, pani każe wszystkim robić rowerek. Wszystkie dzieci ruszają nogami tylko nie Jasiu. Pani podchodzi do niego i mówi: - Dlaczego nie ruszasz nogami? Na to Jasiu: - Bo jadę z górki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczy hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha o boszeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee hahahahahahaaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczy i Ty się zdobyłaś tak publicznie?:D Teraz wielki znak zapytania czy warto jechać na te obchody morza:D:P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mężczyzna skarży się lekarzowi, że co noc budzą go koszmary senne. Lekarz daje mu pudełko z cudownymi pigułkami i mówi: - Niech pan weźmie którąś z nich. Po zażyciu zielonej pigułki będzie się panu śniła Claudia Schiffer, po czerwonej Britney Spears, a po niebieskiej Pamela Anderson. - Dziś wieczorem wezmę wszystkie trzy. Ale mógłby mi pan dodać trochę środków wzmacniających? - Po co? - Żeby dać w zęby temu, który chciałby mnie obudzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlaczego mężczyźni są jak tusz do rzęs? Spływają przy pierwszych objawach uczuć ******************************************************** ******************************* Jaka jest najszybsza droga do serca mężczyzny? Przez klatkę piersiową, ostrym nożem ******************************************************** ******************************* Dlaczego mężczyzna jest jak dyplom magisterski? Tracisz mnóstwo czasu żeby go zdobyć, a potem okazuje się, że do niczego nie jest ci potrzebny ******************************************************** ******************************* Kto to jest mąż? - zastępca kochanka do spraw finansowo-gospodarczych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
23:00 [zgłoś do usunięcia] o czymkolwiek? Fanfi no tak............. ja to zboczuch a Ty bezkarnie o posuwaniu możesz? No nie! I gdzie tu jakieś równouprawnienie? .Co chciałaś posuwać:DMoże meble:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na poboczu autostrady superhiperblondyna w superhipermini wypina swoją superhiperpupę wymieniając koło w swoim superhipersamochodzie. Zatrzymuje się policjant I najdelikatniej jak umie zwraca uwagę: - Rozumiem, że jest Pani zdenerwowana, ale stoi Pani niebezpiecznie wyeksponowana na poboczu, a ja cos nie widzę trójkąta. - No.. Bo.. Ja.. Mam wydepilowany - zarumieniło sie dziewczę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o zona nie będzie gotowała schabowe - taka przyszłosć go czeka oni są oczadziali ta miloscia :) uwieeeeeeeeeeeeeeeeeeeelllllllllllllllllllllllbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaammmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm toooooooooooooooo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×