Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

jokita

Topik dla szukających przyjażni..

Polecane posty

Co Ty mówisz,serio Ci zakazał..jejku co za czasy porąbane,wszystko na odwrót;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Więc ponownie witam wieczorowo Nie lubię takie zagrywki poniewaz spontaniczność i pierwsza myśl najlepsza i oryginalna.;P migusia nie wierz popiertolonym KONOWAŁOM.Tez z początku taki kulturalnym i elokwentnym bywałem ,to robili mnie na szaro.:O:( Zmadrzałem po paru dniach i za jaja wszystkich trzymam i nie odpuszczę im.Nic nie bylo, jak zacząłem ustawami szastać ,zmiekli od razu i bez szemrania pokazują. to co wymagam.:D:D:D Więc joki nie dziw sie,ze spiryt w uzyciu jest:D:P:D Barusiowi posyłam: 😘😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘😘😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘😘😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘😘😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sorry kochany Bartusiu,ze literówkę😭😭😭😭 całuję za to w paluszki Twoje muaaaaaaaaaaaaaaa😘 i stopki też😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
joki-koki:P:PD:P:D?????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOKKKKKKKI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kici nie kumam a nie żaba czy Ty sie przywitałaś czy czmychnąłaś po angielsku???????:P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szkoda że jestem( a może i dobrze)Menem każdemu bym dawał.............................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................w mordę:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sooooooooooooorryyyyyyyyyy😘joki też lubisz te"klocki":p Nie ma sprawy jadziem obydwoje.Jak się rozchocimy na skajpusia skoczymy i oki:P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak naszykowany,to sie uraczę;) ciekawe jak smakuje,ale chyba dobrze skoro Cie tak rozgrzał hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×