Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

jokita

Topik dla szukających przyjażni..

Polecane posty

Teraz joki myśli sobie jak odpowiedzieć,przecież z buzi nie będzie robić sobie coś niedorzecznego.:D:P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o boszzzzzzzzzzzzzzzzeeeeeeeeeeeeeekochana TY moje:PNadziejo 8.😘 Kopę lat Cię nie widziałem😘😘😘😘😘😘 zawsze taka urocza a jesteś jedyna na cafe,którą znam dawno i nie widziałem Twojej fotki:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wypada mi mówić o samych zaletach Nadzieji8.To tak jakbym ją przedstawiał w samych superlatywach.Zasługuje na to,świetna,mądra i inteligentna ponad przecietność:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poza tym znamy się dość długo więc potrafi szybko mnie znależć po stylu wypowiedzi;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok:) zrozumiałam;) jak sobie chcesz;):) moze jeszcze do nas zawita kiedys:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
joki jakbym miał więcej czasu też bym Ci powiedział na jakich nickach przebywałaś.Lecz tak sie wypadki potoczyły dla mnie niekorzystnie,więc nie mam czasu na to.I pławię sie z wami cieszac się że jesteście:P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Użytkownik: Nadzieja8 (ilość tematów: 0, ilość postów: 4262)--nieraz się dziwię dlaczego tak mało postów w profilu ma lecz wytłumaczenie proste jest konkretna.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem Fanfi ze Ty bys wszystkich wyczaił:) taki juz jestes:) ;)i ja tez sie cieszę żę tutaj jestem i że Wy jesteście:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz joki podawaj swoje GG bo nie zasnę od pewnych pytań skierowanych do Ciebie:P:P:P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TAK migotko balujemy,na razie FAnfi dał mi tylko jednego drineczka;) jakich pytań??::

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz pije swojego wieczornego drinka bezalkoholowego dzisiaj mam pozeganie z moim łozeczkiem i z domkiem:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×