Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

jokita

Topik dla szukających przyjażni..

Polecane posty

hehhee :) u mnie podloga do mycia bo nikt nie trafial do szklanek jakoś ;) Ale z tym balaganem to prawda- gdy jest wszystko znajdę gdy go nie ma to już nie mam pojecia gdzie co jest ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo miła, inteligentna , zachwyca elokwencją i na wysokim poziomie , a uwielbiam Jej słuchać bo mimika i sposób wypowiadania i wysławiania się zawsze mnie zachwyca,mógłbym jej godzinami słuchać ... :D ...ładana :D ale to co wymieniłem wcześniej jest ważniejsze dla mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oli masz rację przeważnie z ładnej miski się nikt nie naje:P:DI tak ją "porzuciles":P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie można być natrętem i nadużywać gościnności :D Kici,to tekst z piosenki :D dzięki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O czym... sugerujesz że jestem kobietą :D jam facet :D Ale jestem fascynatem kobiet ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fanfi mało takich znam :) Ale jak chcesz możesz tak zaczarować mojego męża :) Oli ten opis był naprawdę uroczy. Jakby był omnie to już bym się zakochała ;) :P hiihhihih :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikt mi nie dyktował :D no chyba że serce ;) ja jestem zawsze autentyczny :) zresztą nie lubię o sobie mowić :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To pozostaje syrop z cebyli i miodu,fuj,fuj :P,ale pomaga na kaszel Fanfaronie :) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj,chory facet w domu ... czy aby nie wyglada to tak ,że użala sie nad sobą jaki to on chory nie jest (a tak nie jest w rzeczywistości) marudny i zrzędzący jest no i trzeba się nad nim użalać i obsługiwać,a to herbatka ,a to zupka ... :D To nie o Tobie Fanfaronie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oli masz rację lecz jutro bym kilometr zatruwał ludzi.Więc gorącą herbatkę z miodem teraz zazywam,Warzywa strączkowe też w piątek nie jadam.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×