Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

jokita

Topik dla szukających przyjażni..

Polecane posty

TIIIIIIIIIIAAAAAAAAA gdzie masz to słońce lapcioszku.U mnie leje jak diabli.Chyba w sercu to tak:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć 🌼 Miłej i spokojnej niedzieli Wam życzę :) Joki dlaczego tylko to robię co robię ... wszystko zależy od mojego humoru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joki on sie upieral zeby ogladac film tylko ze ja pozniej nie wiem o czym byl bo co chwile on zatrzymuje zeby np cos zrobic w kuchni albo ze czegos nie dopisal do swojego przemowienia wiec wole na dwor go wyciagnac zapraszam na spacer:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma sprawy,przeczytalam ta ksiazke psychologia perswazji,wiec kilka slow i u Ciebie bedzie slonce i plus 35:)wiec wyjmuj juz letnie rzeczy z szafy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra utarguje 27:)jakies preferencje do ktorej ma grzac?lepiej zabezpiecz sie w zgrzewke wody..bo bedzie prażyło:) Jolka cóż taka zajęta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zbieram sie niestety zeby mi pan -kawaler nie czekal dlugo. zycze Fanfi slonecznego i goracego dnia:) na razie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lapcioszek mam takie mieszkanie,ze na takie upały tylko w domciu być;) Natomiast zimą muszę dogrzewać i corocznie dopłacam 320 zl za ogrzewanie.:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj to nie dobrze,powiem Ci mieszkam w domu,i moje rachunki za gaz wynosza ponad 2000tysiace,strasznie wielka chalupa,musze ogrzewac strych mam tam bezcenne rzeczy ktore nie moga ulec zniszczeniu. i przetrwac zime pienieznie to jest wyczyn,ale jakos wychodze z tego obronna reka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lapcioszek spróbuj mnie tylko zawieść:PPowieszę się natychmiast.............na Twojej szyi:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie zawiode w 100% wykorzystam ta randke i bedzie udana na 102:)tylko nie szpieguj mnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Własna chałupa.........największe nieszczęście.Tam tylko się finanse wkłada:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matka miała trzy córki i za każdym razem na ślubie prosiła każdą z nich, żeby napisały do niej o ich życiu płciowym w miesiącu miodowym ( była wścibska ) . Pierwsza z córek napisała list na drugi dzień po ślubie. W liście było tylko jedno słowo: "Nescafe". Zdziwiona matka w końcu znalazła reklamę w gazecie: "Nescafe - satysfakcja do ostatniej kropli..." Była szczęśliwa, że córka tak wspaniale trafiła. Druga z córek napisała list dopiero tydzień po ślubie. W liście było słowo: "Marlboro". Matka nauczona doświadczeniem poszukała reklamy w gazecie. Znalazła zdanie: "Marlboro - Extra Long, King Size" I znowu matka była szczęśliwa. Trzecia córka dopiero po czterech tygodniach napisała list do matki . W liście było: "British Airways". Matka przeglądała gazety nie mogąc się doczekać poznania prawdziwej treści listu, aż w końcu znalazła. W reklamie było napisane: "British Airways - TRZY RAZY DZIENNIE, SIEDEM DNI W TYGODNIU, W OBIE STRONY ".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyjeżdża na stację benzynową krasnoludek swoim malutkim samochodzikiem i mówi: - Poproszę dwie kropelki benzyny. A na to sprzedawca: - I co, może jeszcze pierdnąć w oponki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×