Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

jokita

Topik dla szukających przyjażni..

Polecane posty

nie wiem ale pamietam że jak ostatnio się uswiniłam to kilka obcych ludzi dwalo mi chusteczki :P Ja lubię takie jedzonko ;) a potem muszę dużo biegu i dużo seksu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:O:( no nie pochwalam tego............ochlajstwa w Twoim stanie;)Bartuś musiał cierpliwie czekać aż sie wszyscy wyniosą:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
migusia gorzej jak mu się te razy spodobaly:Pjeszcze Ci przyniesie pejczyk i będziesz go musiała okładać:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fanfi musisz być dla mni bardziej tolerancyjny ;) Jestem całkowicie leworeczna i moja sprawność z myszką i klawiaturą jest troszkę bardziej ograniczona ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
migusia za spolegliwa jesteś:( W tym stanie nie ma co narażać się.A jakby ktos bardzo pijany przewrócił by Cię,kogo by była wina.:( Twoja,gdyż zgodziłas się.A pijany wiadomo co może niechcacy zrobić;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczy kto to wie:P Co może odstrzelić po dobrych %.Nie zdziw sie na drugi raz migusia jak przynieszie % z pejczykiem:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myśle że miguś już wie :) No tylko musisz wybaczyć mężowi bo niedługo pewnie kawalerski a potem pępkowe. Ale musisz chyba go z odmu wyrzucić na to opijanie :) A właśnie , i my tu musimy Ci panieński urządzić :) Sto lat nie byłam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×