Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

jokita

Topik dla szukających przyjażni..

Polecane posty

Olivier-- nie powiesz mi,ze nigdy nie zatańczyłeś.A na ślubie swoim kto tańczył za Ciebie z Twoją luba?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba ze jestes w takiej sytuacji i jest rzeczą niemożliwą dla Ciebie.Jeśli tak to Cię PRZEPRASZAM:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mósisz przepraszać bo mnie nie uraziłeś :) jestem zdrowy i w pełni sił fizycznych :) z psychiką jest różnie ,ale to jak u każdego :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olivier kwestia przełamania się.Miałem tak do 20 roku życia gdzie też ni cholery nie potrafiłem tańczyć.Wiesz co bylo wtedy u mnie najgorszego?Wyjść na parkiet.Było dla mnie to staszne.Nieśmiałość okrutna.Dopiero jak będą c za granicą w Czechach(pracowałem tam) pewnego razu na zabawie było tak,ze kobiety zapraszaly do tańca.Czyli biały walc.Podeszla śliczna dziewczyna i prosi.Trudno bylo odmówić.I tak się zaczęło.A myślałem ,ze wszyscy patrzą na mnie z początku.Bawilem się z Nią do rana.Nigdy już więcej jej nie spotkałem,gdyz przeniesiono mnie na inną budowę.Pamięć jednak pozostała.:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem że najgorzej jest sie przełamać :) czasami potrzeba takiego właśnie "kopa" :D żeby zacząć ,ja nie mówię że nie próbowałem nigdy bo to nie prawda,ale mnie to nie pociąga ,nie bawi,to poco mam się zmuszać:) Ja jestem typem człowieka ktory obserwóje i siedzi w kąciku niezuaważany,ja sie dobże bawię słuchając muzy i patrząć na innnych bawiących sie :) wiem ,może to dziwne ale taki jestem :) wybaczcie więc że dla as nie zatańczę ,a nago to już niemamowy :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hm,ale zaraz,to ja miałem cichurko siedzieć a tym razem ja piszę a innych gdzieś wcięło :O :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
17:37 [zgłoś do usunięcia] Fanfaron Olivier popieram Cię w całej rozciagłości Oczy Ty też jesteś wyjątkowa,ewenement.Pierwszy raz coś takiego słyszę ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olivier przynajmniej zmobilizujesz pozostałych do wiekszego aplauzu na temacie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Migotko,zapewniam Cię że tak :) ktoby tam wtedy na brzuszek patrzył,ładny zresztą :) Kobieta w stanie błogosławionym wygląda równie kobieco i pięknie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
migusia jak się kogoś bardzo kocha,zawsze będzie te jedyną i najpiękniejszą:classic_cool:Może ten twój kochaś nie dojrzal do tego.Przyjdzie mu to z czasem jak zobaczy latorośl.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz nie wiem czy on sie boi czy o co mu chodzi gadałam z nim ale to nic nie daje, trudno trzeba cierpiec, wszystko poza sexem to tak. A z małym jak gada czasem hehe i w łapki gra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Migusia jedni mają wielką wyobrażnie inni nie.;) A pomyślał jak będziesz zmęczona i przepracowana.Przecież jest sie wtedy nieco "inną" osoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
migusia przy następnych ciażach,będzie calkowicie inny ten Twój luby.Zobaczysz🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wykorzystam go po slubie:) chociaz teraz by było idealnie sie kochac bo i brzuszek nie duzy i libido wysokie hahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miguś to jest takie urocze jak piszesz :) A kiedyś mi dobry kolaga mówił o swoich erotycznych marzeniach i jedno to było sex z bliźniaczkami a drugie z kobietą w ciaży :) ja prasuje, bleh!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eeeeeeeeee co Ty taka pesymistka;)Migusia.Poznasz co znaczy macierzyństwo.Ale też luby dojrzeje całkowicie do odpowiedzialności za rodzinę i zapragnie powiększenia razem z Toba rodziny.Kuj żelazo puki gorące.Po 5 latach "przestoju" wątpie abyś zdecydowała się na następne dzieci.Chyba ,ze "wpadniecie" zdarzaja sie takie sprawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×