Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

jokita

Topik dla szukających przyjażni..

Polecane posty

jak ja przestane naciskac on nie odezwie sie juz nigdy. a co do zaskoczenia masz jakies konkretne propozycje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam wrazenie ze juz wszystkiego probowalam i nic. najlepiej czyms zaskoczyc tak sam na sam a jak jak on to spotkanie odwoluje i odwleka. tak jakby chcial mi na nim powiedziec ze to juz totalny koniec ale brakuje mu odwagi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marry-właśnie niekoniecznie sam na sam,nie wiem jak chcesz to moge Ci rzucic kilka pomysłóow-reflektujesz/:?najwyzej je zlejesz lub wysmiejesz..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bloody Marry-- nie mam słów na to,zeby do Ciebie tak się odezwał.Nie mógł inaczej się wytłumaczyć?Kompletna paranoja:O:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Użytkownik: Kici_kici (ilość tematów: 3, ilość postów: 112)-- nie trafiłaś w tematy czy nadal je masz?:P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fanfaron, chodzi Ci o ilość tematów czy ilość postów :P Jeżeli chodzi o Kafe to ciągle poszukuję... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kici_kici-- niedawno w tym sensie napisałem u kobiety_37 nawet nie przypuszczałem,że taka sentencja jest:P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1-próbowałaś napisać mu długi list,taki o Twoim uczuciu.. 2-wiesz gdzie mieszka na pewno,idz do niego zapukaj ubrana sexownie i zaproś go na kolację i wino 3-na pewno wiesz,o czym marzy-moze umiesz spełnić te marzenie mam jeszcze tysiące innych pomysłow-ale to są pomysły szalone;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1. listu nie bylo racej wiadomosci, odzew raczej marny 2. juz tak kiedys robilismy, nie sadze zeby byl zaskoczony 3. mial kiedys marzenie o budowaniu razem biznesu i o tym marzy caly czas. tlumaczylam ze teraz razem zajmiemy sie tym na powaznie, tylko sie smial

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie lubię Was kiedy piszecie beze mnie ;) - fakt, uzależniam się ;) Jakoże jestem u teściów nie wypada a jednak nie mogłam się oprzeć. Tak strasznie zmarzłam w aucie bo nam ogrzewoanie nie dziala - wyobraźcie sobie jakie mam skostniale palce!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fakajsie-- ale wymowny ten nick.A jak ktoś na poważnie go weżmnie co wtedy?:P:D(znaczy nick)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sentencję wypatrzyłam nie pamiętam kiedy i gdzie, ale bardzo mi się spodobała :D Nie wczytałam się w wasze posty szczegółowo, a żeby napisać skusił mnie temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o czymkolwiek-nie lubisz nas;) o Ty ;) piszesz od tesciów-szalona jesteś:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kici kici-cieszę się ze Cie skusił temat-właśnie tak miało być:)hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o czymkolwiek?--ciesz się że jesteś z wizytą:D Jak teściowa do Ciebie przyjdzie ,będziesz miała wizytację.:D Trzeba było pchać brykę tobyś sie rozgrzała:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jokita, poszukuję okazji do ciekawej rozmowy, wymiany poglądów i poklachania ot tak sobie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jak zajrzałam do was okazało się, że nie ma tu jeszcze tych wszechobecnych kafeteryjnych pomarańczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jokita-- trzeba mieć ten zmysl i rzutkość,przyciąganie,zainteresowanie.I szczęście.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×