Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

jokita

Topik dla szukających przyjażni..

Polecane posty

Gość co dla niego??????????
A może Wy macie jakieś fajne i oryginalne pomysły na prezent dla mężczyzny...? Głowie się i wiem że potrzebuje elegancki dlugopis ale to strasznie "powtarzalny" prezent ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie czemu.? Ida święta,a ja bez humoru Migotko ,a Ty się juz hajtnęłaś:)i jak tam jako żonka si,ę czujesz? Moj humor albo zamarzł,albo się czai na soplu lodowym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyszłam Wam złożyć świateczne życzenia dla Wszystki znanych i nieznanych osób👄 Aby Święta były wyjątkowymi dniami w roku, by choinka w każdych oczach zalśniła blaskiem, By kolacja wigilijna wniosła w serca spokój a radość pojawiała się z każdym nowym brzaskiem. By prezenty ucieszyły każde smutne oczy, by spokojna przerwa ukoiła złość By Sylwester zapewnił szampańską zabawę, a kolędowych śpiewów nie było dość! ___________< o > _____________/ _________o* o.@*o. ________.' '*Q o *o@ ________( () o*o* @ o'. _______.-' o *0_Q.-'-;*o) _______.' 0 Q @0@ ()* -. ______* @ o*o @. Q * o ) _____o-...-@""-Q '-@'0*. _____.' @ Q * 0*Q. @-.) _____*.' o . @* '-@oQ.*-oQ. ____* @ * ._()__0*Q.-' @ ()* ____(o () * o* Q'._@_Q o ()*.'. ___o'-.-' @--._ @* Q *.@-* * -. ___.-' @ _Q_.-''-. @ ()-*@.oQ __.' @* o ..-' * o *.@ * 0 *@oQ) o*' _* 0.-@-._Q * 0 * . Q _.@-.*_0_.' _'._@ * o () '-._@__0__@_.-'Q o . '-.* _;--@' 0Q * Q o *@ * 0 o @ *'-*.o _.o-' * '._@__* .Q. @- . 0 () Q @ *'. _* @ * o * @ _.''Qo..__@__.--'@--.* _;'-.__@_Q . 0 () oQ * o*@*@.*Q.... _____________$$$$$ _____________$$$$$

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
______________$$$$$$ ______________$$$$$$$$$$ ____________$$$$$$$$$$$$$$ __________$$$$$$$$$$$$$$$$$ _________$__________$$$$$$$$ _________$$$$$_________$$$$$$ __________$___$$$$$$_____$$$$ _________*$$$_$_$$_$$_____$$$ ________$_$_$**_$_$_$$$___$$$ _________$(O)___(O)_$_$$_*$$$ _______$$__________$*$_$__$$$ ____$*__$____*___$$$__$__*_$$ ___$*_____*$$$*________$___.** ___$*_______*_________.*$__**** ____$*_________________*$__*** ___$$$$*_____________*$$ _$$$$$$$$$*_______*$$$$$$ $$$$$__$$$$_$$_$$$$$$$$$$$$ $$$*__*$$$$$$$$$$$$**$$$$$$ $$$*__*$$$$$$$$$$$*__$$$$$$$ _$$$$*$$$*******$$$*__$$$$$$ __$$$*$$$*$$$$$*$$$$*$*_$$$$ _____$$$$*$$$$$*$__$$$$$$$$$ _____$*$$*******___*$$$$$$$$ _____$*____________________*$ _____$$*_*__*___*$$_*___*__*$ ______$$$$_$$$$$$$$$$$$$_$$$ _________$_______$________$ _________$*______*_______*$ __________$$$$$$$$$$$$$$$$ ______$$$$$$$$$$**$$$$$$$$$ ____$$$$$$$$$_______$$$$$$$$ ___$$$$$$______________$$$$$$

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lawiny radości, potopu miłości, lampek migania, kolęd śpiewania. Prezentów bez liku, wiele kolędników oraz Sylwester do rana z lampką szampana! Wesołych Świąt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Życzę Wam spędzenia w rodzinnym gronie świąt bożego narodzenia:) dawno mnie tutaj nie było,trochę nawałnica w szkole i kłopoty z mężczyzną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz u mnie jest dobrze,ogólnie cudownie,czasem tylko parę łez..jak to w związku, jesteś smutna strasznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
joki bo mi się wszystko bardzo komplikuje, ale tak bywa w zyciu niestety... Oby nowy rok był milion razy lepszy niż ten, a ten niech idzie w długą niepamięć :) Jakie plany na sylwestra u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cos umiera ten topik. Mam nadzieje ze nastepny rok bedzie bardziej owocny niz ten

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja postanawiam go odrodzić :) Właśnie słucham przebojów lat 90tych i wspominam beztroskie i prawdziwe życie, szkoda że czas zawsze mknie do przodu.... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie odkryłam ten topik :) fajufkowy :) ? fajnie się go czyta, przy herbacie z imbirem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadzieja ,witaj,jesteś nam bardzo potrzebna:) Oczy ,to ja Ci życzę na ten Nowy ROK ,własnie żeby był lepszy niz ten,piękniejszy,żebyś była szczęśliwsza. Tego żyćzę WSzystkim tutaj i sobie też:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na sylwestra ,to nie mam planów,na pewno spędzę go z moim Ukochanym:) tylko nie wiem jeszcze czy w domku czy gdzieś wylecimy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja sama nie wiem... może skończy się tak, że będę sama - tak myślę. Pójdę spać o 22 i o tym, że jest nowy rok dowiem się jak będę musiała napisać nową datę... No cóż. Dziś kupiłam sobie nową bieliznę by poprWIĆ SOBIE NASTÓJ I TROCHĘ WYSZŁO ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×