Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

jokita

Topik dla szukających przyjażni..

Polecane posty

Na imie mam zupełnie inaczej :) na kafeterii wogóle nie śmigam powiedziala bym że raczkuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Za każdym razem jak jestem w Krakowie urzeka mnie urok tych malutkich uliczek i zaułków...Brackiej też :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wołam Migotke nasza bo nieraz tu mówi że do niej nikt nie pisze i Jej nie zauważa a to nieprawda :) Kotko,to pewnie kiedyś wpadnijmy na siebie nie wiedząc o tym ;) ale Ty masz przewagę,bo niewielu jest takich facetów jak ja :D hm,mówisz niedaleko... ;) będę myślał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podzielam Kici Twój zachwyt. Melduję że wymiękkam :( Nie proszony a już sie czai Morfeusz z bożej łaski. Dzień dziś satysfakcjonująco intensywny miałam i wybaczcie proszę ale czas na mnie . Dobrej nocy życzę i dziękuje raz jeszcze za towarzystwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oli, pamiętam już, że masz długie włosy, a to już coś :) Migotka bywa ostatnio na innym topiku, a może po prostu nie ma czasu... Ja już niestety muszę się oddalić :( Cześć [ cześć] wszystkim Do jutra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobranoc,Hakóno ;) Dobranoc Kotko ;) Spokojnej nocy Wam życzę :) No to ładnie,Migotko :P :D Witaj pomaranczko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:)Wszystkim:) odnośnie nowych osób ..to zapraszam gorąco:) właśnie migotka nam zwiała hehe oczy ,jak tam u Ciebie? hakóna-absolutnie nikomu nie przeszkadzasz:)Wpadaj kiedy chcesz:) oli -zazdroszczę Ci tych wojaży..:) a ja piję herbatkę z cytryną:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja czasami też,np jutro będe sama,,ale dziś ide sie poprzytulać, miłego wieczorka*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie sami krakowiacy;;)marzeńcia:) w Krakowie byłam tylko raz,daawno temu,ale podobało mi się:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczęta:) byłam w Krakowie razy kilka ale zakochalam sie w tym mieście od pierwszego wejrzenia a było to pora wiosenna nomen omen moją ulubioną :) Mieszkam kilkaset km od Krakowa w nie mniej ładnej krainie alem świata ciekawa a w szczególności mało obleganych przez tłumy uroczych zakątków Polski. Mam marzenie odwiedzić Japonie oraz Chiny ale tych się boje. Ale to tylko marzenia... A jakie są Wasze? Oczywiście tylko takie o których chcecie i możecie pisać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×