Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

jokita

Topik dla szukających przyjażni..

Polecane posty

Hakóna, skąd ten pomysł wogóle ? W zasadzie powinna wypowiedzieć się autorka, ale siedzi cichutko, więc ja powiem. Nie przeszkadzasz, topik prawie umiera śmiercią naturalną i miło, że odwiedzają go nowe osoby. A w dodatku lubisz Anię Dąbrowską ... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hakóna,ależ wręcz odwrotnie,ja Cię tu zawsze wpatruje ;) choć niewiele rozmawialiśmy ,ale ja wszystko czytam i nadrabiam zaległości :) Witajcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kick,no właśnie :) ją też się cieszę że odwiedzają nas nowe twarze ;) A topick nie umrze póki ja tu jestem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie tuzinkowa nie potrzebująca medialnego poklasku ponadczasowa Ania Dąbrowska swoim głosem oraz stylem bycia budzi mój podziw. Sądzę że nie każdemu podoba się styl który reprezentuje ale przecież nie musi wszakże de gustibus non es disputandum... Moje muzyczne horyzonty są szerokie a tolerancja wielka nie mnie jednak są style które leżą mi mnie lub więcej heeej! :) Oliver 🌻 Twoją akceptacją czuje się nobilitowana :) dziękuje bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kotko ;) praca,po chorobie musiałem nadrobić ten czas jak mnie nie było :( :) a byłem w Płocku,i miałem niemałe przygody w podróży,utknąłem w prawie metrowych zaspach :) naprawdę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oli, ależ cie nosi po tym świecie: Bukowina, Płock...To mi przywołuje wspomnienia z moje poprzedniej pracy i delegacje: Włocławek, Kraków, Poznań...to były czasy :D Hakóna, gadatliwość jest tu mile widziana, podobnie jak Twoja osoba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jak myślisz gdzie mnie teraz wywiało ? Tak,w Bukowinie jestem :) Czyli raz lubisz podróżować,to muszę Cię zabrać nast razem ;):D P.S. wymieniłaś miasto w którym mieszkam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kici gadatliwość to owszem jedna z mich cech ale prowadzenie monologu mnie :( Gdzież Wy się ludziska chowacie?!?! Jeszcze wieczor nie taaaaak blisko! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hakóna,ja też lubie monologi pisać,jak nikogo nie ma ,ale się powstrzymuje :D Pisze z telefonu więc mozolnie mi to idzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kici mnie nie nosi! siedzę na ten czas w jednym miejscu i czaje :) Oliver tyś jest draiwer? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mogli,zgadlas,co nie było trudne bo Ci to ulatwilem ;) teraz Twoja kolej :) Hakóno,nie pracuje jako kierowca,chociaż dużo jeżdżę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi także brakuje takich pogaduszek z kimś normalnym, bo w moim towarzystwie to raczej się nie da normalnie pogadać.. tzn na poważne tematy. ; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prawie każdy jest mobilny. Wymóg czasów :/ Zawodowo Kici ja? hmmmm nie wykonuję wyuczonego zawodu a w poszukiwaniu tego co teraz robię a co sprawia mi satysfakcję goniłam :) niczym Irena Kwiatkowska :) Nieśmiało przypominam Enigma mam na drugie... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobieta pracująca :D Chcesz powiedzieć, że jesteś maszyną czy tą Enigma co tu śmiga na Kafeterii ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj,jakieś glupotki mi się napisały :P Kotko,to już wiesz gdzie mnie szukać,tzn tam gdzie mieszkam trudno mnie znaleźć :D ale już wiesz gdzie mieszkam ;) a Ty... no dobra i tak Cię znajdę ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×