Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

jokita

Topik dla szukających przyjażni..

Polecane posty

JA ZAGLĄDAM I PATRZĘ CO SIĘ DZIEJE CZASEM. ALE MAŁO SIĘ DZIEJE. TOPIC MA DLA MNIE PEWNE SYMBOLICZNE ZNACZENIE I CZESTO D ONIGO WRACAM. CZYTAM SOBIE NP WPISY ZE STRONY X :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość migotka876
moze reaktywujmy go:) prosze;d ja teraz mam troche wiecej czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :D ja też tu zaglądam:) ja jestem za możecie na mnie liczyć ;) :D chociaż byłem krótko ale jednak byłem ... mam nadzieję że mnie pamiętacie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry,miłego dnia :) U mnie śnieg i mróz :O a miała już być wiosna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość migotka876
Jestem korwa i wcale sie tym nie chwale...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikt nie pisze.. zmienilam prace..choc dlugo w niej nie po bede.Snieg pada u mnie..Piszcie co u Was musi byc reaktywacja topiku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) U mnie dobrze,tylko jak zwykle zapracowany jestem :) Miłego wieczorku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) ,,O czymkolwiek,, nie smuć się będzie dobrze :) Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, niestety sypie mi się wszystko, ale jakoś się może pozbieram. Dziś samotny dzień więc za chwilę bawię się lakierami i maseczkami. A co, może mi się w koncu nastórj poprawi. Niedługo wiosna :)::):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No już piękne słoneczko ale minus 10 jest u mnie,też mam ochotę pobawić się lakierami,dziś wychodzę na romantyczną kolację:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czekam na wiosnę jak na zbawienie.Cudownie będzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u nas takie słońce że chciałoby się wskoczyć w klapki i spódniczkę :) Dobrze że jeszcze jeden dzień weekednu... :) Joki co u Ciebie>?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór :) Pozdrawiam serdecznie :) u mnie zimno,brrr i śnieg pczywiście jeszcze jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesteście? :) byliście możer na filmie Czarny czwartek? Chętnie bym się wybrała ale czekam jak zwykle na jakąś recenzję ;) miłego wieczorka, może Ktoś się dziś zjawi na szybkie pogaduchy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agniecha908
hej czuję sie bardzo samotna niby mam kolezanki w szkole ale jednak to nie sa prawdziwe przyjaciolki ktorym moglabym powiedziec w szystko i to jest smutne ze tyle ludzi mnie otacza a jednak tak naprawde w trudnych chwilach nie ma przy mnie nikogo. chlopaka znalazlam sobie na portalu randkowym jednak dzieli nas duzo kilometrow spotykamy sie raz na miesiac :( oprocz niego nie mam nikogo bliskiego:( w domu nawet czuję się obco ......:( pisze tak bo chcialam sie komus zwierzyc :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piję sobie właśnie kawkę i tęsknię za rozmową.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anula91
witam, Z chęcią pogadam także z wami.... piszcie na mój email anna195@onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o czymklowiek?
ja tu zaglądam do Was, własnie jestem po kolacji :) I ma dla Was wiadomość - będę miałam maleństwo!!! :):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jejuuuuuu,oczy Ty tak na serio??;D jAK tak to C U D O W N IE:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
joki serio serio :):):) Wiem od trzech dni i szaleję z radości ;) Się zmienia moje życie w takim tempie że sama już nie nadążam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze ze sie zczerniłas, bo juz myslallam ze ktos sobie jaja robi;) Ale masz fajnie,:) i TAK BARDZO TEGO PRAGNĘŁAS:) Gratulacje kochana** Mam nadzieję ze cieszycie sie w trójkę../?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój mąż warjuje! przyjeżdza po mnie do pracy, zawozi mnie do pracy, dziś wpadł do pracy, pocałował mnie w brzuszek i poleciał ;) Jestem w szoku normalnie!!!!!!!!!!!! ;););) jutro jadę do gina zoabczymy co mi powie ;) Ja jestem nieco zaskoczona ta niespodzianką tak w zasadzie, bo się nie spodziewałam :) A co u Ciebie?>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×