Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

jokita

Topik dla szukających przyjażni..

Polecane posty

tak myślę że się nie zabierze tak szybko,jak mam ta swoja blokadę,zabieraj go do tego lekarza;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no Fanfi to samo przechodzmiy hehe zgroza ja chce sexu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byliśmy kiedyś z znajomymi na zabawie.Jedna była wdowa mąż w wypadku zginął.Więc wesoła wdówka poszukiwała i znalazła.Siedzimy i rozmawiamy.Więc przyszłego kochasia chciała wybadać.Ten do rzeczy z kopyta i mówi sprawa techniczna u niego na 100 %.Wyszedł zamówić coś.Wdówka smutnym głosem oznajmia Kurwa zas z małym hoojkiem.Jak dochodzil"kochaś" ryk niesamowity.Spłoszyl się i wdówka miała pozamiatane:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczy mnie to nie grozi:D musisz mnie zaprosić na Dni Morza sama zobaczysz jaki efekt bedziesz miała:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miguś jak Cię kocha mozesz obojętnie wygladać w stanie błogosławionym.Lecz tez nie ma reguły.Kazdy jest indywidualistą.Mnie sie zona podoba też jak była wściekła i wiecej ja denerwowałem.Potem było pogodzenie sie i oki.:P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hahahahahahaha Fanfi ;) Myslisz że ktoś mi jeszcze może dać jakieś efekty poza moim mężem? ;) Fanfi sama jestem ciekawa co kręci najbardziej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Joki idziesz jak tu się dopiero rozkręca. Fanfi zaraz będzie mówi co kreci go najbardziej! :D Buziak Joki! Jak już go spenetrujesz - lub on Ciebie ;) To wpadaj jeszcze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już tutaj sie na ten temat wypowiadałem tylko Ty spałaś oczy.Masz przerypane:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o joki poużywaj sobie :) ja do swojego napisałam ze ma 30 minut zeby przyjechac i coś ze mna zrobic haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jiki nie sluchaj tylko leeeeeeeeeeeeeeeeeeeecDyć chłopisko na ostatnich ja.....tfu nogach jest:P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczy tiaaaaaaaaaa mam swoje tajemnice wyjawić a Ty mnie póżniej olejesz na Dni Morza:DCzekaj tatka latka:P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
migusia nie zaczyna sie to dziś tylko jak sie spotkaliśmy.I trwa nadal.Więc upojne zachody słońca ,wspólne wyjazdy nad morze i w góry.Kolacyjki przy świecach kobity co wy myślicieże życiorys bedę wam tutaj pisał:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fanfi co kręci a nie o jakimś morzu tu bedziesz pisał i zachodach :) Co lubisz najbardziej, jak Cię Kobieta prowokuje? Fanfi ja przecie muszę wiedzieć wcześniej jakie masz preferencje ;) hhihihihhi ;) Migotka no i ciekawe czy przyjdzie ;) Odpisał? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no własnie Fanfi ja tu czekałam na jakies bardziej pikatne opisy a tu tak romantycznie :) hehehe nic nie napisał pewnie spi po pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe a to roznie, ja miałam na niego taki sposob zanim jeszcze byłam w ciazy no ale teraz juz nie działa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zlew się zatkał i zalewa mieszkanie:DZopbaczysz pierwszy przybiegnie a Ty go cap carap:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pani Kowalska, żeby rozwód był z winy męża musimy na niego coś mieć. Czy maż pije? - Nie, skąd, jakby tylko spróbował to ja bym mu....! - Czy nie daje pieniędzy ? - Nie, absolutnie, oddaje wszystko co do grosza...już by mi tylko schował złotówkę to ja bym mu... - A może bije Panią? - K...wa , tylko by rękę podniósł, to ja bym go przez okno pogoniła... - A co z wiernością? - O! Tu go mamy! Drugie dziecko nie jest jego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×