Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

jokita

Topik dla szukających przyjażni..

Polecane posty

migotko-ej no miałas nie smutać,powiedz mu że jak Cię nie bzyknie to będziesz miała takie fochy ciężarne że się nie nie pozbiera;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Migotko to poszukajcie takiej "niegłębokiej" pozycji i już. Sex w ciąży jest wręcz wskazany ;) pozytywne emocje udzielają się dziecku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wy tu gadu gadu a co ja mam powiedzieć Zgroza 2 miesiące bez bzykania:O:(Powieszę sie...........jakiejś na szyi:P:P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze gora dwa tygodnie i razem zamieszkamy no bo ilez mozna :) ja nie wiem co on mysli a czego nie no ale co nie umie sobie poradzić z cięzarną? to chyba nie takie trudne wymyslec jakas "bezpieczna " pozycje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z jednej strony to urocze że się tak troszczy o dziecko ale musi jeszcze zadbać o przyszłą żonę. No bo jak on sobie wyobraża Waszą noc poslubną???????? Powiedz że bez nocy ślubu nie będzie! :) I Już ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczy ja ci dam na przedłużenie.A czego :PNajpierw Ona ma osiągać a nie odwrotnie.Tabletki fuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuj.Już moja głowa w tym:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
noc poslubna to dla mniego bedzie przytualnie czy cos nie mowimy juz o sexie bo wyjde z domu i sie zaraz rzuce na jakiegoś biednego chlopca na co to komu hahahahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Fanfi po takiej Twojej przerwie to pewnie będzie trudne ;) Ale to dobrze, że tak mówisz ;) Dobrze, że trafiła Ci się Kobieta co osiąga bo co byś wtedy począł? Zapalił byś się :P wiele kobiet podobno ma z tym problem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczy nie mówy o sexie,bo mamy uschniętych;) trzeba dbać o przyjaciół:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fanfi manual może nie być dobry bo jeszcze postanowi na tym skończyć ;) No migotko chyba musisz mu pokazać to co napisałaś :P To się chłopak szybko zabierze do rzeczy :D hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz co oczy myśle są takie kobiety co nigdy orgazmu nie osiągnęły.Lecz wina tu nikogo tylko choroba.Na Discovery dokladnie to pokazano.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×