Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

jokita

Topik dla szukających przyjażni..

Polecane posty

hej przeczytałam Fanfaron masz rację co do niczku że przyciąga ,odpycha ,prowokuje ale ja mój tworzyłam z myślą nieprowokowania i to nie jest to co widać na 1szy rzut okiem aha ędziesz koło 12 czyli za 2 godzinki to trzymajta się Fanfi jesteś Ślązakiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam pytanie do was? wszystkich czy ja się jasno wyrażam? mam wrażenie ,że zjadam większość tekstu,znaczy nie piszę do 12

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joki, kontempluję poranek przy czarnej aromatycznej kawie:) Wyzwanie na dziś - ciasteczka owsiane. Witaj kuchnio, ahoj przygodo ! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KIci przeszło na Ciebie;) hehehe,od oczu:) Ciasteczka owsiane-pycha:D Petrol -na moje to nic nie zjada,chyba ze sama widzisz że Ci zjadło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabieram się do dzieła. Poinformuję Was oczywiście o moim ewentualnym sukcesie kulinarnym ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki a co ty tam pichcisz Kici_Kici? królika? dzika ? sarninę? gdzie można kupić krew kaczki albo gęsi? bo ja z miasta hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z rana na nogach-->podziwiam:) moj organizm przesypia ponad programowo. krew?petrol a po co Ci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laptoszek:) ale z Ciebie śpioszek;) Czarnina jest pyszniasta z kluseczkami,Chyba pora na kawkę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak petrol,jak większość kafeterian.Ty z mniejszości?:PBez "obsceniczno-politycznych skojarzeń:P witajcie pozostałe niewitane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba czernina joki? Nie pamiętam kiedy to jadłem lecz wiem,ze było smaczne.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma co trzeba coś na ruszt wrzucić a gospodynie teraz zapracowane zapewnie.Przez żoładek do {serce} peeeeeeeeeeeeewnie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jolka:)
Przesyłam pozdrowiaenia dla Petrol i dla Was wszystkich 🖐️ Miłej i spokojnej niedzieli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jolka:)
A ,mam miec taka minę według Ciebie :o i taka pogodę Fanfaron

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×