Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

jokita

Topik dla szukających przyjażni..

Polecane posty

Joki, pierwsze próby literackie na forum :P brawo tylko, ze ja dziś nigdzie nie byłam, nawet nosa z domu nie wyściubiłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fanfi chciałabym wręcz porosić Cię byś dał kilka wskazówek jak je się robi ;) ale może jednak nie bo jeszcze się za bardzo wczujesz :) ahahhaha Bo okazuje się to nie być taką prostą "czynnością" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To nie próby;) taki wierszyk był;) jakby zmieszać dzis wszystko to co pijemy..wyszedł by KOktail Mołotowa;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mój pokoik, który w tej chwili urządzam, ma być w przyszłości pokojem dzieciaczka... hhhmmmmmmmm rozmarzyłam się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczy mniej stresów więcej ❤️.Mógłbym Ci w tonie nieco rubasznym napisać lecz nie wypada:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale jak się człowiek nasłucha czasami ile czasu to zajmuje, to przychodzi chwila refleksji. W dodatku moja bliska koleżanka już 2 lata się stara zajść w ciążę i oczywiście leczy się...koszmar jakiś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kici ja przyznam że myślałam jak Ty. Mąż mówił że już pora, a ja że nie. i zapierałam się rękami i nogami - czasem dosłownie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciazko nadązyć widze juz tyle postów w przeciagu kilka minut:) bede sie bardzo starac, widze tamt dzieci, ja od mojego serie kopanikow dostałam własnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczy unikaj % musisz być wypoczeta.Ja chętnie za Ciebie to uczynię:p Witaj migusia;p🌻 na zachęteę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A znowuż inna moja znajoma ze studiów przed 30-tką miała już trójkę dzieciaczków :D Za drugim razem bliźniaki się trafiły :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak Fanfi.... latem to nawet bociany próbowałam łapać - to prawda że robienie dzieci wyczerpuje ;) Ja % wczoraj zażywała. Dziś ciągle się rozgrzewam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×