Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dziczek okrutniczek

Dziś lekarz zdiagnozował padaczkę u mojego dziecka

Polecane posty

Gość Gość

Dzień dobry

Do zdiagnozowania epilepsji/padaczki u dziecka są potrzebne badania m.in.EEG.

Moja córka mając rok dostała drgawki gorączkowe,pogotowie nie chciało przyjechać a dziecko wyglądało jak do słownie trup :-( kolejny taki atak miała po roku czasu pogotowie przyjechało i zabrało ją do szpitala zbadali ją ale nic nie wyszło.Przepisali jej lek RELSED i ma mieć stosowane przy każdych atakach,pediatra miał mi wypisywać receptę na ten lek .Po tym leku miała często drgawki gorączkowe.Poszłam do innego pediatry stwierdził że nie powinnam za każdym razem stosować ten lek i dał skierowanie do neurolog.Neurolog skierował nas na EEG i na nim wyszło że dziecko ma epilepsje dostała DEPAKINE Chronosphere potem dodała  jej Vetira niestety leki nie działają

Jeśli chodzi o epilepsję /padaczkę występuje w różnych postaciach to nie zawsze występują drgawki,u mojej drugiej córki też zdiagnozowano epilepsję ale nie ma drgawek za to ma bóle głowy zasłabnięcia (nawet z utratą przytomności )drętwienie i sinienie prawej ręki.

Moim zdaniem powinnaś skonsultować z innym lekarzem i powinien skierować na badanie EEG.Dopiero wtedy może postawić taką diagnozę.Życzę powodzenia i dużo zdrówka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×