Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

czekoladka20

SEKS NA 2 RANDCE?

Polecane posty

Gość poruszenie_W_bokserkach
że jest łatwa i szybko mu się znudzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak ci na nim zalezy
odpusc sobie jak widzisz ze jemu nie zalezy to sie z nim przespij, potem mozesz zalowac, ze nie wiesz jak to jest z nim byc, a tak przynajmniej bedziesz miala fajne wspomnienia tylko sie nie wkrecaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miałam tylko jednego partnera... I też jest mi teraz trochę ciężko się otworzyć na kogoś nowego... Z jednej strony jestem ciekawa a z drugiej nie chce wyjść na kogoś łatwego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak ci na nim zalezy
jak ci jeste ciezko sie otworzyc to sie nie otwieraj po co ci to? mozesz sypiac z kim chcesz tylko wtedy jak wiesz ze tego chcesz i masz zlewke na wszytsko jak masz skrupuly to siedz na dupie, na prawde, nie oddawaj sie mu jak liczysz na fajny haapy end

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak ci na nim zalezy
nie do konca bo sie nie przespalam), doszlo do pieszczot(na 1 randce), ale sie wykruszylam a i tak mnie polecal kumplom i mialam potem przykrosci:O wiec ciesze sie ze mu sie nie oddalam, zachowal sie jak frajer, a myslalam ze byl ok, myslalam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki teraz spojrzałam na to z innego punktu... Oceniam go na ok ale tak naprawdę krótko się znamy... Pisaliśmy ze sobą na gg bardzo długo.... ale takie rozmowy przez neta to nic.. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak ci na nim zalezy
teraz wlasnie sie dystansuje przynajmniej ta akcja mnie czegos nauczyla faceci nie maja nic wspolnego z czuloscia, nie doceniaja jej nie sa dyskretni lepiej byc zimnym i dugo sie nie pozwalac otworzyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ginjal
prześpij się jak najszybciej bo wiadomo co ma w majtach? może całkiem zero, chcesz być z kolesiem który o seksie nie ma pojęcia? i ma kutaska jak chłopczyk? to trzeba srawdzić jak najszybciej, po tobie widać jakie masz cycki i tyłek, a po nim...dopierow łożku się przekonasz kto on..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stara prawda że jeżeli mu zależy to poczeka...a jeśli nie poczeka to ja nic nie straciłam... niedługo go spotkam i boję się że będzie bardzo nalegał...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak ci na nim zalezy
jak bedzie nalegal, to raczej widzi w tobie tylko cialo, nie wiem ale koliduje mi to z troską i daniem partnerce poczucia bezpieczenstwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla mnie jest to bardzo ważne.. i trochę mnie to odpycha... ale z drugiej strony chciałabym zobaczyć jak to jest uprawiać seks tak dla sportu... Dlaczego wszystko ma dwie strony :/ i nie może być prosto... ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak ci na nim zalezy
nad sexem mozna popracowac , pamietaj, ze jak facet nie jest jakims prostakiem, ani egoista, to wszystko sie moze zmienic :) nie moc silnika, lecz technika robi z ciebie zawodnika:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak ci na nim zalezy
sex dla sportu? ale po co? to tylko chwila przyjemnosci, a ten facet moze ci nawet obrzydzic sex, zwlaszcza jak sie okaze prostakiem pod maska amanta nie warto wiesz mysle, ze to predzej czy pozniej przynosi cierpienie a sex czesto psuje nawet najlepiej zapowiadajace sie zwiazki, to oddanie komus wszystkiego co mamy najwazniejsze, ten ktos czuje, ze juz wiecej nie mozesz dac i nie chce mu sie juz na nic czekac. a nie lepiej powoli sie zdobywac, odkrywac, po co od razu tak chamsko przejsc do meritum sprawy bawcie sie tym, flirtujcie ile mozna ale nie chodz na calosc, bo cala twoja tajemniczosc i to czym go pociagasz straci na wartosci, nie bedzie pociagac i cieszyc, jak wtedy gdy dzieje sie to malenkimi kroczkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ludziska żyjecie tyle na tym świecie i nie wiecie,że nie każdy jest taki,który chce tylko przelecieć :P Ja się przyznam,że poszłam z kimś na 3 randce do łóżka i byliśmy długo ze sobą,rozstaliśmy się tylko dlatego,że ja się przeprowadziłam do innego miasta. Gdy poznałam kogoś innego jakiś rok później to nie czekałam do xx randki,jakoś tak wyszło,że po 2 tygodniach znajomości :P i jesteśmy razem już 5 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak ci na nim zalezy
saleminkaa a ci twoi mezczyzni moze w pracy na biurku obracaja kolezanki z pracy w koncu lubia szybko dzialac, a sex to tylko sex, nie jest niczym najistotniejszym:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zobaczymy jak zachowa się na naszym spotkaniu jak powiem że chce poczekać... jestem tego bardzo ciekawa... zdobywanie jest fajne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak ci na nim zalezy
zamelduj sie po wszystkim, cokoklwiek zrobisz,bede trzymac wirtualne kciuki:P jak jest fajny, to go czaruj, ale nie dawaj wszystkiego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lapucapu
"a nie lepiej na pierwszej ?" oczywiscie .... seks na drugiej to znaczy cala pierwsza randka zmarnowana :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość my pialismy ase soba na gg
dlugo, potem poszlismy do lozka na 1 randce... i nie zaluje, jestesmy juz prawie dwa lata razem;))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×