Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Filipinkkaa3

Dobra szkoła jazdy w Warszawie, najlepiej Centrum. Jaka? Opinie.

Polecane posty

Gość Filipinkkaa3
Zdecydowałam się już :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Filipinkkaa3
na szkołę oczywiście ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Filipinkkaa3
Ja Ci mogę odpowiedzieć na nurtujące pytanie- na pewno się nie znamy, a mail niczego nowego nie wniesie. Ile masz lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Filipinkkaa3
Chyba nici z tego, bo ja tu jutro nie zawitam. Trzymaj się, papa ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość turbo.auto.pl
Gdyby ktoś szukał dobrej i godnej zaufania szkoły jazdy w Łodzi,to zapraszam do nas www.turbo.auto.pl naprawdę warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marlenka1970
Najlepiej zapytaj znajomych, gdzie zdawali. Fajną sprawą są też porównywarki szkół jazdy- ja znam www.autoq.pl i szczerze powiem- można z niej szybko się dowiedzieć, jaka szkoła jest tania, a jaka ma najwyższą zdawalność. Biorąc pod uwagę, ile czasami trzeba przejrzeć stron i ulotek, to ta stronka trafia do mnie idealnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
podbijam wątek, tez szukam, fajnej szkółki, mieszkam blisko metra wiec, centrum da radę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja uderzyłem do Smile, z instruktorem jeździłem gdzie chciałem. Najlepiej jeździć tam, gdzie będziesz zdawać egzam, a nie po centrum. Straci się czas w korkach, bez sensu. Poćwicz na trasach danych dzielnic, które egzaminują a zdasz z placem w ..;P. Jak ktoś chce po centrum śmigać, to tez może, kwestia dogadania z Instruktorem, tyle ze ja uważam to za bezsens. W Smile byli na tak z moim wszelkimi fanaberiami ;). Szkoła na piatkę. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luca2222
No ja to też zawczasu popytałem paru znajomych odnośnie szkoły i dużo pozytywów zebrał Rafał ze szkoły Havranek. Dobry instruktor, mnie też przypadł do gustu. Ma swoją stronę www.havranek.entro.pl. Autka mają zadbane, czyste, nowe, ładnie się je prowadzi. A sam kurs w dogodnych godzinach i dniach, można się było umówić bez problemu na jazdy. Pozdrawiam, Norbert.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Havranek na Bemowie. Dobra szkoła!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ziawecka
Zerknij sobie na tą: http://www.qmobil.pl/ Moja mama i siostra robiły tam kurs, obie zdały. Teraz ja się przymierzam, tylko muszę obronić magistra i od razu do nich pędzę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość clara88waw
Ja robiłam prawko w szkole Havranek ;) zdałam za 2 razem ;) jazdy były zawsze punktualnie, zawsze na jazdach ćwiczyłam to co sprawiało mi najwięcej trudności czyli zawracanie na rondzie i parkowanie skosne. Wykłady też były dość ciekawe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość benedicta
najlepsza szkoła w warszawie: http://abc-szkolenia.com/ - zresztą, mają ofertę dla kierowców wszysktich kategorii. Super instruktorzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie się wydaję że Gazelka jest dobrą szkołą jazdy. U nich prawie wszyscy zdają za pierwszym, góra drugim razem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grty66
Można tanio kurs zrobić w szkole Smile w promocji. Niedawno mieli dobrą zniżkę na kurs za 1300 zł. Tu dobrze przygotowują do egzaminu, dużo ludzi zdaje za 1 razem, max za drugim. Mi się udało za drugim podejściem. Na stronie http://smile.szkola.pl są aktualne ceny i terminy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anastazja4390
Mnóstwo ludzi poleca szkołę nauki jazdy OES http://szkola-oes.pl/ . Mają swoją siedzibę w Warszawie, jakieś 20 m od metra Dworzec Wileński. Rzetelni wykładowcy i doświadczenie to coś co ich wyróżnia. Szkoła przede wszystkim czy jeździć, a ni tylko zdać egzamin. Wszystkich "technicznych" rzeczy dowiesz się na miejscu, ale mogę Ci tylko powiedzieć, że jeżdżą nowymi Hyundaiami i20 oraz Skodą Fabią przystosowaną do egzaminu państwowego i podstawianą na egzamin państwowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nika1208
Ja też słyszałam o OES dobre opinie. Ludzie chwalą instruktorów i cenę za kurs, w której są już materiały i badania. Warto zajrzeć na ich stronkę, tam wszystko jest dokładnie opisane i można zapisać się na kurs i później na godziny jazdy. Trochę trzeba poczekać na jazdy, ale warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grzechu20
Oes jest dobra. Trochę trzeba czekać na jazdy, ale jakoś da się wytrzymać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PlemiennaZofia
Ja robiłam w QMobil i polecam ten ośrodek. Bardzo dobrze nauczają. Mają wysoką zdawalność. Sama zdałam za 1 razem. Jazdy są prowadzone tak aby nauczyć bezpieczeństwa podczas jazdy oraz nie prowadzić auto ale naprawdę umieć. Dobry ośrodek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a neta 30
Mnie świetnie przygotował do egzaminu pan Czarek z Q-Mobil. Mega cierpliwość i dobrze tłumaczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juleczka waw
W Q-Mobil robiłam kurs weekendowy. Teoria pt, sob, nd a później jazdy. Moim instruktorem był Kuba. Jazdy konkretne ale i na wesoło. Nie było ucinania czasu zajęć. Szkoła godna polecenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elizkowa
Co powiesz na Qmobil? www.qmobil.pl Bardzo sympatyczni instruktorzy. Świetnie uczą i egzaminy zdane! Sprawdź ich ofertę nawet drogo nie mają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość botwinka222
Q-Mobil jest bardzo dobrą szkołą, nauczyli mnie tam porządnie jeździć, mogę śmiało powiedzieć, że jestem dużo lepszym kierowcą niż nie jeden facet!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja zdałam za pierwszym razem! Wciąż nie mogę w to uwierzyć! Polecam www.pimot.eu , gdzie chodziłam na kurs. Wspominam go super, zero stresu. Jak widać rezultaty ich nauki są w pełni zadowalające. Oferują jazdę bardzo fajnymi, nowymi samochodami i są w ogóle na czołowym miejscu w rankingu zdawalności. To naprawdę świetna szkoła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×