Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Filipinkkaa3

Dobra szkoła jazdy w Warszawie, najlepiej Centrum. Jaka? Opinie.

Polecane posty

Gość Kurpik
Większość mojej klasy robiła w tej Gazelce na Polu Mokotowskim i zdane za pierwszym albo drugim razem. Czasami nawet jak robili kurs gdzieś bliżej domu to i tak brali tam doszkalania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po jakich trasach jeździ się w Gazelce? W którym wordzie się zdaje? Auto to samo co na egzaminie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z Mokotowa najbliżej jest do WORDu na Radarowej, więc najwięcej jeździ się po Okęciu i Ochocie. Przy tym nie ma problemu żeby jeździć po całym mieście. Ja całkiem nieźle ogarniałem, więc zapuszczałem się w różne rejony Warszawy. Mówiłem do Pana Darka "Podobno na Rondzie Radosława jest trudno" i myk jechaliśmy na Rondo Radosława albo Rondo Wiatraczna z każdej strony objeżdżaliśmy. Jeżeli miałbym polecić jakąś szkołę to właśnie Gazelkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kurpik
Ale lubisz się kolego pochwalić.... :) Mógłbyś pomóc i odpowiedzieć na wszystkie pytania. Ja w Gazelce jeździła białym Hyundaiem i20. Na egzaminie miałam identyczny tylko srebrny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zamachh
Ja uczyłem się jeździć tu www.qmobil.pl i bardzo dobrze wspominam ten czas. Absolutnie wspaniały instruktor, zdałem przy pierwszym podejściu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość loli78
Ja jestem zdecydowanie za szkołą tunell.pl trafiłam na sympatycznego i dobrego instruktora, który prawidłowo nauczył mnie jeździć i przemogłam strach przed prowadzeniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ryśka555
Jak dla mnie najlepsza jest qmobil.pl Mają świetnych instruktorów a jazda po trasach egzaminacyjnych jest bardzo dobrze i zrozumiale omówiona. Oczywiście nie tylko trasy egzaminacyjne, w ogóle bardzo fajnie uczą kursantów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Robiłam w OES i bylam bardzo zadowolona. Glownie dlatego ze z poczatku troche sie balam jazd z intrsuktorem, ale trafiła mi sie pani Aga, swietna babka ;) a swoje prawko robiłam na motocykl. Ceny maja spoko w porownaniu z innymi szkołami. No i pasowaly mi okolice wileniaka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja miałam podobnie jak Ty. Trochę obawiałam się jazd z facetem, więc wybrałam zajęcia z panią Martą. Później poznałam innych instruktorów z Gazelki i okazali się super. Końcówkę kursu jeździłam już z panem Darkiem, bo Marta nie zawsze mogła pracować. Oprócz bardzo skutecznej nauki szkoła ma inne plusy. Plac manewrowy i sala wykładowa są bardzo blisko Metra Pole Mokotowskie. Wszystko dosłownie w promieniu 100 metrów od SGH.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ptysia5
Ja w Warszawie chodziłam do Qmobil.pl Bardzo sympatyczni instruktorzy. Miło upływał czas, nauczyli mnie nie bać się kierownicy i jeździć pewnie. Niektórym kobietom niestety tego brakuje. Fajna bardzo fajna i przede wszystkim dobra szkoła nauki jazdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polina4
Sprawdź prawo-jazdy.warszawa.pl z pewnością, który ośrodek szkolenia byś nie wybrała to z dobrze Cię nauczą. Tu są same sprawdzone i dobre szkoły jazdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fikusik28
A może tunell.pl? Ja robiłam u nich jazdy doszkalające przed egzaminem i bardzo fajnie mi to poszło. Instruktor zauważył jeszcze parę błędów, które udało się wyeliminować i egzamin zdany. Wiem że mają normalne kursy kat. B. Musisz sprawdzić czy cenowo Ci odpowiada bo szkoła warta polecenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pajek
Ja również robiłem prawko w tunell.pl i zdecydowanie mogę polecić. Dobry szczegółowy instruktor. Kurs przyśpieszony szybko zdany. Badania bez najmniejszych problemów. Egzamin też zdany bez najmniejszych problemów. Znaczy się że dobrze nauczyli ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prawojazdex.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wirika
W tunell.pl i ja robiłam ekspresowo. Tanio i dobrze. Udało mi się tak dogadać że jazdy też były w miarę szybko wyjeżdżone. Idzie się z nimi dogadać, bardzo sympatycznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lopek
Sprawdź w www.prawo-jazdy.warszawa.pl jak dla mnie jedna z najlepszych takich stron gdzie znajdziesz najlepszą szkołę, bo są tam tylko te sprawdzone z największą zdawalnością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maslana12
Sprawdź ofertę szkoły www.Qmobil.pl ostatnio widziałam mieli jakąś promocje. W ogóle szkoła bardzo dobra, zdałam u nich za pierwszym i teraz czekam na praktyczny egzamin. Nie boje się, czuje że to będzie tylko kolejna godzinka jazdy po mieście ;) Czuje się dobrze za kółkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wybierz szkołę jazdy, którą już ktoś wcześniej przetestował i wie jak wszystko tam funkcjonuje. U mnie świetnie sprawdził się ośrodek szkolenia kierowców należący do www.pimot.eu, więc jeśli się zdecydujesz to naprawdę polecam. Bardzo dobre przygotowanie zarówno praktyczne jak i merytoryczne co moim zdaniem jest bardzo ważne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 4gosiek
Ja korzystałem z tej stronki www.prawo-jazdy.warszawa.pl i super się sprawdziła. Zestawia najlepsze szkoły z Warszawy. Możesz sobie wybrać dogodną lokalizację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mikuła1
Jeśli wybierzesz Pana Romana z Qmobil, możesz mieć pewność że zostaniesz dobrze nauczona, nie będziesz bała się jeździć i zdasz egzamin ;) Ja polecam najlepszy instruktor! www.qmobil.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oliwiaiii
Najlepiej poszperać po stronkach typu http://www.prawo-jazdy.warszawa.pl/ gdzie są najlepsze ośrodki w danym mieście (tu warszawa) i opinie kursantów. Wtedy łatwo coś dla siebie wybrać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja się uczyłem w szkole ToTu, w sumie blisko od centrum, na Korotyńskiego. Super mnie przygotowali, nie było problemu z zapisami o dowolnej porze, profesjonalni instruktorzy, miła atmosfera. Zdałem za pierwszym razem bez żadnego problemu :) Na egzaminie jeździłem prawie taką samą trasą na Radarowej jak jest tutaj: http://ikol.pl/lokalizator-gps/pl/trasa-egzaminu-na-prawo-jazdy-warszawa-radarowa-okecie.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zennaa
Mnie nie nauczyli dobrze jeździć więc brałam dodatkowe godziny w www.doszkalanie24.pl fajny miły instruktor, który wie jak przekazać wiedzę kursantowi. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ertna
Dobrze uczą w www.qmobil.pl poza tym kurs nie jest tak drogi, jak u innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Viktorr
No ja robiłem kurs prawa jazdy w fajnej szkole http://superkierowca.waw.pl/ mają nie drogo kursy, jeżdżą po uczęszczanych normalnie drogach by faktycznie się nauczyć jeździć, a nie na pokaz że zrobiło się kurs. Świetna szkoła i niedroga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×