Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
yellow-umbrellaa

sklepy gdzie można kupić fajne rzeczy do domu

Polecane posty

Gość IzabellaZ

Ja też mogę polecić Wam fajny sklep, gdzie mozna kupić ładne i oryginalne dekoracje i nie tylko. Zobaczcie sami jaką mają teraz ekstra wyprzedaż http://www.sklep.dekosign.pl/WYPRZEDAZ-c23 ja juz skorzystałam i zamówiłam dwa napisy. Jeden dla mnie, drugi dla siostry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość harfar

W Sotbe dostaniecie super jakości no i nowoczesne baterie i łazienkowe i kuchenne, wybór super, w stylu skandynawskim Sklep www.sklep.sotbe.com fora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natalka

Ja polubiłam TXM. Mają rzeczy idealnie wpasowujące się w mój gust - takie nieco oryginalne, ale nadal modne. I też nie są jakoś banalne. Niektórzy mówią, że trochę drogo, ale jak się trafia promocje to warto. Tez przy okazji skorzystać można z cashbacku, np. na Tipli jak ja. Wtedy nic, tylko zapełniać taniej koszyk. Chyba pół domu mam stamtąd. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Renata

Ze swojej strony na takie zakupy polecam sklep internetowy Aldecor. Duży wybór świetnych produktów w fajnych cenach. Kupisz tam zarówno meble jak i drobiazgi, o które pytałaś. Ja znalazłam przepiękne kubeczki porcelanowe oraz drewniane albumy na zdjęcia, dzięki czemu mogę bezpiecznie je teraz oglądać z rodziną bez obaw, że coś się podrze lub zniszczy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Antonina

Widzę,że nie tylko ja jestem miłośniczką sklepu internetowego Aldecor więc z przyjemnością się dołączę i polecę zakupy właśnie tam. Mają mnóstwo oryginalnych rzeczy w dość dobrych cenach i dogodne warunki transakcji. Ostatnio trafiłam na fajną designerską lampę, a dokładnie LAMPA WISZĄCA INDIGO2 ALURO jest świetna i pasuje naszej całej rodzince. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mirosław Kruszewski

Aldecor to dla mnie przede wszystkim wygodne zamawianie i kupowanie za całkiem rozsądną cenę. Nie stracisz czasu i pieniędzy na szukanie czegoś co potem może ci się nie spodobać. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna

 

Dnia 22.11.2019 o 10:19, Gość Mirosław Kruszewski napisał:

Aldecor to dla mnie przede wszystkim wygodne zamawianie i kupowanie za całkiem rozsądną cenę. Nie stracisz czasu i pieniędzy na szukanie czegoś co potem może ci się nie spodobać. Polecam.

Zgadza się , a poza tym trzeba docenić,że cały czas dbają o dostawę nowych towarów i pomysły na przykład na nowe aranżacje pomieszczeń. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Misia

Fajne dodatki mają w Kieleckiej Fabryce Mebli 🙂 Ja tam dość często coś kupuję i naprawdę fajnie dopełniają wnętrze 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANastazja

Fajne rzeczy do lazienki kupilam w sklepie www.lazienka360.pl - jest i brodzik stamtąd i bateria, i kabina prysznicowa. Fajnie, że można znależć w dobrych cenach wszystko w jednym miejscu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka

Ja najwięcej przydatnych rzeczy do domu kupiłam w dobrej cenie przez homedome.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hanka

Ja często kupuję na HomeDome.p Mają fajne rzeczy w spoko cenie. Poza tym z dostawą nie ma nigdy problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moja żonka znalazła świetny sklep z dywanami JarmarkEurope. Nie dość, że wszystko sprawnie załatwione, produkty, które w rzeczywistości wyglądają lepiej niż na zdjęciu a ponadto ceny niewiarygodnie przystępne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Kondziu123! napisał:

Moja żonka znalazła świetny sklep z dywanami JarmarkEurope. Nie dość, że wszystko sprawnie załatwione, produkty, które w rzeczywistości wyglądają lepiej niż na zdjęciu a ponadto ceny niewiarygodnie przystępne.

Też z czystym sercem polecę ten sklep. Dywan, który tam kupiłam zachwyca wszystkich gości. Dodatkowo mam dywan z możliwością prania w pralce więc nie mam problemu z utrzymaniem w czystości jarmarkeurope.pl/dywany-heos-new/1654-9915-dywan-antyposlizgowy-nowoczesny-heos-new-102-liscie.html#/32-wymiary-60_x_100_cm/50-kolor-bezowy

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o coś, co zachwyci to warto zerknąć na portal z dywanami jarmarkeurope.pl/28-oferty-specjalne Piękne dywany tam mają i ceny na prawdę kuszące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też chodzę do TKMaxx  😄 Często jest coś fajnego i przydatnego do domu. Ostatnio kupiłam świece o pięknym zapachu w spoko cenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co się u mnie sprawdziło:

Funkcjonalność i spory oraz pusty (w miarę możliwości) blat roboczy, by nie musieć przekładać "gratów" bo cały zastawiony.Bo reszta to już indywidualnie nie będe polecać ekspresu do kawy jak np kawy nie pijecie

Dobre oświetlenie blatu oraz zlewu, ja mam zlew z pojemnikiem na płyn bardzo fajna sprawa, wyginana wylewka, zmywarka 

Jeśli chcecie kupić porządne rzeczy do kuchni, polecam Bokono: https://bokono.pl/pl/blog/Wybieramy-termos-obiadowy-ktory-dlugo-trzyma-cieplo/5 Ostatnio w sklepie zamawiałam wygodny termos obiadowy, dzięki temu mogę zabierać cieplutkie jedzonko do pracy. 

😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sprzatanie- kupiłam robota sprzątajacego, który odkurza i myje podłogi. Córka jest na etapie czworakowania więc chodzi codziennie.

Mam mało mebli żeby nie wycierać kurzy.

Jeżeli rachunki stałe to zlecenie stałe na koncie bankowym.

Termomixa itp nie posiadam, wacham się, ale chyba nie kupię.

Ogólnie warto jest zastanowić się nad praktycznym zaaranżowaniem łazienki https://sanplast.pl/blog/post/kwadratowa-lazienka-jak-ja-zaaranzowac

A i przede wszystkim wybrałam mieszkanie w bloku. Przy domu jest ciągle coś do roboty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×