Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
yellow-umbrellaa

sklepy gdzie można kupić fajne rzeczy do domu

Polecane posty

Gość Pistka
Ja zawsze kupuję takie rzeczy przez Internet, szkoda mi czasu na chodzenie po sklepach. Do tego możemy łatwo porównać ceny i wybrać najlepszą ofertę, a to dla mnie mega ważne. Polecam Ci dekoracje tutaj http://www.cozacena.pl/dekoracja-domu, mają ogromny wybór :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas w domu są lubiane fajne, ciekawe rzeczy, pamiątki z drewna. Często przeszukuję internet aby znaleźć coś naprawdę fajnego, i ostatnio znalazłam bardzo ładne deski grawerowane-https://www.dewocjonalia-niedziela.pl/produkty/produkt/22-ikony--plaskorzezby--wyroby-drewniane/100-deski-grawerowane-biale/793-deska-grawerowana-swiety-ojciec-pio.html-które można postawić w dowolnym miejscu w mieszkaniu. Wykonanie moim zdaniem rewelacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ja chyba najwięcej takich rzeczy w Duce kupuje. A teraz też mają promocję na stronie https://dukapolska.com/ że jak się zrobi zakupy za 250zł lub więcej i wpisze w koszyku kod VISKA16 to nalicza się rabat 25%. :) do konca grudnia to trwa, tylko że bez przecenionych rzeczy i tych z kolekcji SMEG, HUMID, BORK, FURTIF, HOUSE&MORE, FISKARS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pestka0909
Zależy akurat czego się szuka, ja potrzebowałam czegoś co odświeży i ożywi mi mój przedpokój i udało się na olamebluje.pl Znalazłam piękny fotel Gamli z wygodnym podłokietnikiem, który swoją brzoskwiniową tapicerką i czarnymi pikowanymi guzikami na oparciu wspaniale odmieni wygląd i wprowadzi powiew świeżości i nowoczesności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciekawe rzeczy są np na www.cozacena.pl, fajna porównywarka cen, pokaże w jakim sklepie jest najtaniej, jest wiele działów gdzie napewno znajdziesz coś ciekawego co ciebie zainteresuje http://www.cozacena.pl/ kilka razy już skorzystałam i polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiście to zależy czego szukasz, natomiast zwróć uwagę na stronę Alledinge.com.pl gdzie znajdziesz wiele ciekawych rzeczy do domu i nie tylko, zawsze u nich zamawiam i wszystko jest w porządku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiolciia
Zajrzyj na stronkę http://homlando.com Mają tam mnóstwo różniastych rzeczy do każdego pomieszczenia w domu :) I jeszcze ta darmowa dostawa do końca roku, bajka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AlkaBetania
wejdź sobie na www.ourdecor.pl - dużo fajnych inspiracji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja w agacie dodatki do domu kupuję, Zawsze coś fajnego wybiorę jak ostatnio lampkę kryształową i kolorowe poduchy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja sobie żyrandol kryształowy bym kupiła, ale teraz spłacam raty w Agacie za sofę i fotele, to chyba sobie poczekam do wiosny, ale piekny jest i musi byc mój :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elkaa_85
Krótko i na temat www.OurDecor.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej, do kuchni polecam sprzęty firmy REDMOND. Znajdziesz je na stronie multicooker.pl. Super rozwiązania pomocne w życiu. Wiem bo mam i używam np multicookera albo opiekacza 3w1. Koleżanka ma wyciskarkę i też jest zadowolona. Jak trafisz na promke albo wyprzedaże możesz po taniości kupić wszystko. Multicookera używam prawie codziennie przy gotowaniu obiadów. Nie wiem czy sa to drobiazgi do kuchni :P ale na pewno ułatwią Ci życie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajne rzeczy do domu, a w zasadzie do wyposażenia kuchni oraz akcesoriów znajdziesz na Intergast.pl polecam, szybka przesyłka i miła obsługa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wenus ka
Dość ogólne pytanie, ale fajne meble zawsze znajdę w gdmmeble.com, ich oferta jest tak bogata i różnorodna, że chyba każdy znajdzie coś fajnego i interesującego. Niedawno udało mi się dopasować u nich stół i krzesła do salonu. Szczerze powiem, że w rzeczywistości wygląda jeszcze ładniej niż na stronie, powiem tak, choć wiele nie zapłaciła to absolutnie nie żałuję nawet złotówki wydanej na ten zakup.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balbina612
jeśli chodzi o różne przydatne akcesoria to sklep kuchnianawidelcu.pl ma naprawdę fajne i niedrogie rzeczy. Dziś zaglądałam właśnie do nich i wyszperałam świetne szklane słoiki, w których z powodzeniem można nawet na szafkach przechowywać różne produkty, u mnie będą również ciasteczka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja uwielbiam zdjęcia, wszelkie dekoracje związane z ramkami. Znalazłam fajne, tanie ramki do zdjęć na www.fotosklep55.pl. Można zrobić fajne dekoracje wokół nich. A na zdjęcia zawsze miło popatrzeć !:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skuteczne oczyszczacze powietrza do domu można kupić na Supair-lux.pl bardzo miła obsługa i szybka przesyłka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z mojego punktu widzenia mogę pozytywnie ocenić zakupy w sklepie Sanitbuy – www.sanitbuy.pl Kupowałem online, ale są też dostępni stacjonarnie. Tutaj nacisk kładą na doradztwo. Nie sprzedają rzeczy tylko po to, żeby sprzedać, ale też tłumaczą kwestie montażowe, pomagają w doborze, wyjaśniają skład i typ tworzywa. Jak ktoś jest bardziej, że tak powiem – ciekawskim klientem, jak ja, który lubi wiedzieć za co dokładnie płaci i jak dany produkt powinien działać, jakie funkcje spełniać to tutaj myślę, że będzie zadowolony z podejścia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nutikki
zajrzyj do pepco, tam jest mnóstwo takich rzeczy:) teraz w sferisie też jest nowy dział akcesoriów do domu, ogrodu, albo też ewentualnie poszukaj stacjonarnie jakiegoś sklepu "wszystko za 5 zł", czasami tez można wyłapać jakieś bardzo fajne rzeczy po taniości:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jud134
Fajne naczynia, kubki, talerze itd. można kupić na liliko.pl, wysyłają bardzo szybko :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem na etapie wyposażania swojego domu. Szukam przede wszystkim takich rzeczy jak garnki, serwis obiadowy, ręczniki i inne, z których będę mogła korzystać na co dzień. Wbrew pozorom znalezienie czegoś w dobrej jakości i ładnym designie za niską cenę nie jest takie proste. Przejrzałam już mnóstwo ofert łącznie z tymi sieciówkowymi i najbardziej przypadło mi do gustu https://marketchrosciel.pl/. Przymierzam się do większego zamówienia, bo to mają tam wszystko w stylu, w którym chciałabym urządzić swoje mieszkanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mila342
No myślę, że warto abyś odwiedziła stronę https://galeriadruku.com.pl/ bo fotoobrazy to na prawdę świetny dodatek do aranżacji pokoju. Wspólne zdjęcia jako obraz to jest coś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lidona
Faktycznie dość ogólne pojęcie, ale tak szczerze to ja znam taki sklep Jagodowy Kot, gdzie mozna kupic praktycznie wszystko do domu. Cały pokój naszej córki u nich urządziliśmy włącznie z rzeczami, które są potrzebne przy takim maluszku. Teraz zamierzam zamówić u nich uszycie zasłon do naszej sypialni. Możecie zajrzeć niedawno weszła nowa kolekcja, naprawdę świetne rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×