Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość cf8r7hfpeqwihrf

Dziwne zachowanie ...

Polecane posty

Gość cf8r7hfpeqwihrf

Od jakiegoś czasu zauważyłam że mój chłopak (jesteśmy razem 3 lata) dziwnie się zachowuje... Odnoszę wrażenie że żartuje sobie ze mnie... Przy znajomych wczoraj usłyszałam "mówiłem wam że to blondynka"... Ostatnio mieliśmy jechać razem na zakupy - wszystko było już ugadane i zapytałam o której jedziemy, on na to "ja jadę o 11 a Ty zostajesz w domu"... Wczoraj mieliśmy jechać na imprezę i również napisał mi że nie jadę a później śmiał się że żartował... Ne wiem co mam już zrobić... To trochę dziwne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może po prostu mu siupów brakuję.. niech sobie troche pożartuję byle żeby ciebie tymi żartami nie ranił.. albo daj mu do zrozumienia że ciebie nie bawią takie żarty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cf8r7hfpeqwihrf
No właśnie ranią mnie te jego żarty... Mam wrażenie że nie traktuje mnie poważnie... Mówiłam mu o tym... - w odpowiedzi usłyszałam że zrobiłam się taka że nie możne mi n=już nic powiedzieć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecej luzu dziewczyno mój zawsze tak zartuje i sie z tego smiejemy. jego ojciec tez. na weselu roznosił wino..do kazdego stolika podchodził i dawał...kiedy podszedł do mojego mówie ze ja chce wino..on nie ty nie dostaniesz i poszedł dalej ...po 5 minutach wrócił i tylko sie z tego smialismy. i czesto mój facet mówi...dobra ja jade a ty co zostajesz w domu, albo dobra ja jade samochodem a ty na pieszo;) i to tylko zarty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buritto
Prosta sprawa-zrób to samo lub podobnie jak on. Niech tez sie posmieje z siebie i poczuje jak to jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
weź się w garśc i olej te jego głupie żarty a mu przejdzie musisz zrobic sie pewniejsza siebie i dystans do siebie mieć. pokaż mu że jego głupie i dziecinne żarty tylko jego smieszą i że ciebie nie ruszają. a tak przy okazji to ile macie lat ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cf8r7hfpeqwihrf
Ja mam 19 a on 22... To co mam mu tak po prostu pozwolić:( na to aby ze mnie żartował..??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panizosiasamosia
wyluzj dziewczyno! widocznie macie rózne poczucie humoru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musisz z dystansem do tego podejść mój chłopak ma 20 ja 18 i tak samo się zachowuje jak twój a nawet gorzej :* jak cie kocha to nie powie ci czegoś co cie mocno zrani..niech sobie pozartuje i niech czuje sie jaki to on jest super;) przejdzie mu z czasem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość werererew
A ja jestem zla na mojego.Mial byc na skype a go nie ma.Wcoraj popil .Moze odsypia.Niewiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cf8r7hfpeqwihrf
Może macie rację... chociaż czasami już mam wrażenie że jest strasznym egoistą... że myśli tylko o sobie... Dużo rzeczy mi w nim przeszkadza - np. to że nie jest wogóle romantyczny... A jednak go kocham... i nie zamieniłabym na nkogo innego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×