Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość SzukającyDlaNiej

Szukam kochanki dla Niej - Warszawa

Polecane posty

Gość SzukającyDlaNiej

Witam wszystkie drogie Panie Moja dziewczyna jest zainteresowana kobietami - niestety do tej pory jedynie całowała się z inną. Ponieważ często mówi, że chciałaby przeżyć coś więcej, pomyślałem, że sprawię jej niespodziankę. Chciałbym umożliwić jej skosztowanie kobiecego ciała. Szukam Pani, która będzie potrafiła przejąć inicjatywę i wprowadzić ją w ten świat. Ja nie muszę być wtedy przy Was - chociaż oczywiście bardzo bym chciał. Najważniejsza jest jej przyjemność i komfort. Co o tym sądzicie? A może Ty jesteś właśnie taką kobietą? Ona ma 26 lat i jest drobnej budowy. Może Ty właśnie byś do niej pasowała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misia444
a Ona Ci poszuka kumpla do sexu? durniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakby mi sie spodobala
i do nie przyjechała jestem chętna:) 150km

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SzukającyDlaNiej
Bardzo dziękuję za zainteresowanie:) Niestety raczej tylko spotkanie w Warszawie wchodzi w grę... A najlepiej, żeby to była dla niej niespodzianka - np. spotkanie w hotelu, w którym spodziewa się mnie, a nie Ciebie... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misia444
głupi jestes i chory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakby mi sie sodobala
no w sumie masz racje, miałam jedno takie spotkanie,ale chętnie bym je powtórzyła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość battle for the sun
facet, ejstes chyba glupi. okej, ona ma chrapke na kobiete, ale jesli postawisz ja w takiej glupiej sytuacji, ze zapraszasz do hotelu, a tam zamiast Ciebie jakas kobieta, ktora nawet nie musi sie jej spodobac.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SzukającyDlaNiej
Hmm... może rzeczywiście spotkanie w hotelu byłoby zbyt krępujące... Ale myślę, że np. gdybym zabrał ją na imprezę do jakiegoś klubu, wypilibyśmy parę drinków, a tam spotkalibyśmy Ciebie... to już by było ok:) I wtedy mogłybyście zacząć od czegoś delikatniejszego niż od razu iść do łóżka:) I nie byłoby takiej presji, że ktoś się komuś nie spodoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, jak to jej pierwszy raz to po alko trochę się rozluźni i będzie mniej sie kreować, mam za sobą takie spotkanie, super sprawa, ale sama poznałam dziewczynę i obie spodobałyśmy sie sobie wiec...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SzukającyDlaNiej
Wiadomo, ze gdyby sama poznała to byłoby najlepiej... Niestety czasami trudno jej przejąć inicjatywę, dlatego najlepiej, gdyby to był ktoś, kto ją pokieruje. Nauczycielka. I ponieważ to byłby jej pierwszy raz, więc nie ma jeszcze wyczucia, nie umie rozpoznawać sygnałów itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla nie jak i dla mojej 'przyjaciółki" był pierwszy raz, porozmawiałyśmy troszkę najpierw na gg, poznałyśmy sie trochę, można powiedzieć, ze z lekka zaprzyjaźniłyśmy, nie umiałabym tak na "dziko"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SzukającyDlaNiej
A jak się poznałyście? I jak zorientowałyście się, że może być coś z tego więcej...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ryzykowna sprawa. Jesteś w 100% pewny, że ona tego chce? Bo dla mnie w ogóle szukanie przez faceta dziewczyny dla swojej kobiety jest bardzo podejrzane i jako osoba, która ma za sobą tego typu relacje nigdy bym się na coś takiego nie zgodziła. Nawet jak to ma być "niespodzianka".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SzukającyDlaNiej
Tak, jestem pewny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SzukającyDlaNiej
Jeżeli nie Ty tą kobietą, to może masz jakieś porady? Może przeżyłaś takie coś? Może wiesz gdzie szukać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MissPain
Erodate.pl ;) zawsze się ktoś znajdzie. Osobiście uważam, że jeśli szanujesz tą dziewczynę, to wypada z nią porozmawiać, umówić się, itd. Potem spotkać się z tą drugą przy kawie, niech się poznają, itp. Taki skok na głęboką wodę może tylko zaszkodzić Waszym relacjom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SzukającyDlaNiej
Tak - to już chyba ustaliłem, że skok na głęboką wodę w hotelu nie jest za dobrym pomysłem:) Jeśli już to przypadkowe niezobowiązujące spotkanie w klubie... Sprawdzałaś erodate? Można spotkać kogoś fajnego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MissPain
Sprawdzałam, to jeden z fajniejszych serwisów. Jeśli szukać, to własnie tam. Wiele osób, wiele naprawdę atrakcyjnych kobiet. Inną opcją może być randki.o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SzukającyDlaNiej
A spotkałaś się tam z kimś? Nie ma tam za dużo ludzi podszywających się pod kogoś innego albo ściemniaczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MissPain
Ściemniacze wszędzie się znajdą, ale są też miłe i kulturalne osoby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SzukającyDlaNiej
Może to dobry pomysł. Zapiszemy się wspólnie albo przygotujemy profil dla Niej. Wtedy będzie mogła sama wybrać z kim się chce spotkać i nie będzie za dużego szoku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MissPain
No właśnie (; to powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wacław IV Waza
Kolego.... Uważaj żebyś z tego dobrego serca boso nie został. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SzukającyDlaNiej
Czemu wszyscy są tacy pesymistyczni? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Onalesjejszuka
Ja bardzo chetnie Twoja koboete w tajniki zabaw z druga kobieta wprowadze mam 23 lata mieszkam 100km od Wawy ale moge przyjechc pisz do mnie na e-mail promyczek20109@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SzukającyDlaNiej
Bardzo dziękuję za wiadomość - przed chwilą wysłałem Ci maila:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×