Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość A ś k a

Urodziny 11-latki co na prezent ??????????

Polecane posty

Gość A ś k a

Planuję wydać ok 200-300 zł. Co mogę jej kupić ? Mamy 11-12 latek pomóżcie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A ś k a
Pomóżcie proszę 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimosa...ret
Ja bym ją podpytała czy zabawka czy jakiś ciuch. Wszystko zalezy od tego co ją interesuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bąbelek 000
kup jej zestaw do samodzielnego wykonywania bizuterii zestaw do samodzielnego szycia maskotki zafunduj wizytę u fryzjera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A ś k a
Tak,muszę coś na miejscu jej dać. Zestaw do robienia biżuterii to fajny pomysł.Myślałam także żeby dać jej pieniądze,ale wolę tego uniknąć .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a może34
MP3 albo MP4-moja corka chce zebym jej kupiła na gwiazdke,ma mp3 w telefonie,ale ona teraz jakas taka baaaaardzo "muzyczna" sie zrobiła i chce mieć na czym słuchac muzy:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A ś k a
podniosę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A ś k a
Zwierzątko fajny pomysł. :-) Potrzebuję więcej propozycji na koniec wybiorę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja proponuje jakąś matę do tańczenia lub coś takiego . 11 latka do jednak nie panienka tylko dziecko ;) Mam brata 11 letniego i właśnie on to prosi rodzców o notebooka (można kupić już za 250 zł np. na allegro) . Mp5 nie polecam bo szybko się nudzi . Pozdrawiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A ś k a
Matę do tańczenia już ma ;-) Ona jest dojrzałą jak na swój wiek dziewczynką, od brata dostała już ze 2 razy jej ulubione perfumy no dziewczyna dorasta. Ciężko coś jej wybrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A ś k a
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość coś tam piszą...............
zabierz ją do fryzjera i kup fajną młodziezową torebke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moja córa uwielbia czytac , wiec moze komplet fajnych ksiązek? harry poter( wcale nie taki zły), opowiesci z narnni-ok.70 zł komplet, lub są całkiem fajne zestawy np.Hani Humorek. w sam raz dla 11-latki. od kolezanek dostawała : koszulki z decathlonu do cwiczen, bo razem chodzą na siatkówke( a teraz strój to moda), piłke do siatki porządną:) skarbonke -kotka porcelanowego( śliczny), maskotke: milutką panią Misię:) Więc widzisz, ze zależy co to za pannica i czym sie interesuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A może dziewczynka lubi sport? W tej sytuacji można jej kupić jakiś sportowy gadżet. Może na przykład piłkę do siatkówki albo okularki do pływania? ZObacz sobie na tanisport.pl - tam mają tego sporo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 11-latka
Ja maam 11 lat więc ja wiem najlepiej... Nastolatki w tym wieku niezbyt lubią czytać książki. One wolą spotykać się z kumpelami! Moim zdaniem pieniądze to dobry pomysł.. Mogłaby pani kupić też jakąs mp3/mp4... Albo jakieś zwierzątko, jakieś MOŻE akcesoria do pokoju typu fajna pościel. Ja np. bardzo ucieszyłam sie gdy rodzice dali mi koszulke z moją podobizną... Myślę że pomogłam. :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patika*
Gra sims 3 , ciuchy jakieś fajne , nowy fajny telefon ... A jak lubi sport piłke UEFA 2012 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jihcdhc
prezent za 300 zł??? to co jej kupisz na 18tke - dom? porazka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 11 latka
Więc ja mam 11 lat więc się na tym trochę znam. Ja chciałabym wiele rzeczy, ale najbardziej to notebook,IPad,IPhone,...... I wiele fajnych rzeczy,ale gdy się kupuje prezent dla 11-latki (kapryśnej dziewczyny) lepiej nie patrzeć na cenę tylko jakość (połysk) i najważniejsze czy ona by to kupiła. Więc także nie kupię coś od tak żeby się odczepiła tylko pomyśleć tak sobie: -Co ja kupuję czy to się nadaje do użytku ,czy to aby ten dobry,wspaniały prezent? Jeżeli odpowiesz tak to spx. Więc A ś k a jesteś a raczej byłaś dziewczyną więc powinnaś wiedzieć co ta dziewczyna by pragnęła może dowiedz się jaką ma pasję.. To tak krótko opisane!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia 11-latka
ja bym chciała naprzykład tableta albo cos czego jeszcze nie mam jak np.: jakieś perfumy ale moje wymarzonne urodziny bybyły takie : -przyjecie na działce {w domu} -wielkie zakupu w wielkim sklepie później zakupy w ROSSMAN'ie -później magdonald,pizzeria lub KFC i totyle z mojej strony mam nadzieje ze pomogłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 11-nastolatka :)
No więc tak, ja uważam, że świetnym prezentem byłyby : - kosmetyki (tusz do rzęs, błyszczyk,cienie do powiek,lakier do paznokci czy nawet perfumy {pamiętaj, aby zapach nie był ,,ciężki", bo nastolatki takich za bardzo nie lubią}) -jeżeli nie ma swojego tableta/laptopa to może jakiegoś notebooka czy coś -fajny ciuch (można poszukać w modowych czasopismach, co jest teraz na topie, żeby nie było porażki ) -jeśli lubi tańczy to mapę do tańca - z gier może ,,Twister Rave'' (reklamują to jako świetną zabawę, fajnie wygląda...) - jeśli jej telefon jest już stary, zniszczony to może jakiś nowy fajny telefon - fajną biżuterię - na swoim przykładzie wiem, że nastolatki lubią się stroić ;) - jakąś piłkę do siatkówki czy piłki nożnej - jak lubi zwierzęta, to może jakiegoś zwierzaczka :) - a jeśli lubi muzę, to może jakiś instrument ? Ode mnie to tyle..Mam nadzieję, że pomogłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kup jej nową zabawkę furby to jest super dostałam to mam 11 więc wiem co mówię ma różne osobowości tańczy do jakiej kolwiek muzyki poprostu jest idealny jedna mama kupiła to 13 latce i ona bawi się nim bez przerwy kosztuje 200zł.Jak ma się i-pada lub i-phone to jest dopiero zabawa karmisz go nim i nagrywasz o nim śmieszne filmiki i to dopiero początek tego co potrafi furby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moja córka uwielbia wszystko co z monster high :D może jakas pościel z bohaterami monster lub torba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Domcia  11 latka
Ja mam 11 więc dobrze wiem o do chodzi... Zależy też od typu tej dziewczyny. Jeżeli lubi się stroić (a przeważnie w tym wieku lubią) kup jakąś biżuterię lub zestaw do makijażu. Jeżeli jest twórcza możesz nawet kupić zestaw do samodzielnego robienia perfum lub bransoletek. Jeżeli lubi czytać książki to może jakiś zestaw książek. Jeśli lubi rysowanie to polecam projektory Top Model w którym projektuje się ubrania, malijaże itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie mogłaś kupić karty podarunkowej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja ucieszyła bym się ze szczotki do włosów tangle teezer bo włosów nie ciągnie a cena to nawet do 30zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sama mam 11 lat i furbie to głupi pomysł książki jeszcze bardziej. Co ja bym chciała dostać -kosmetyczke -gumki do włosów -karaoke -jakomś sukienke bluzke spodnie -naszyjnik brązoletke -zestaw do biżuteri nie chodzi o koraliki -pamiętnik -płyte jakiegoś zespołu ni chanach montana czy violetta Mam nadzieje że pomogłam a fryzjera nie polecam bo jeszcze pomyśli że ma brzydkie wlosy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×