Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

OstraSiostra

...

Polecane posty

co z tego, że z wyglądu ok jak w środku pusto aż wiatrem wieje. To dziewcze jest tak tępe że nic się już z tym nie da zrobić. Wchodzi taka suka obraża innych i jeszcze ma grom zwolenników w swoim typie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daję tylko szczerą opinie na twój temat i nie jestem tak zakłamany jak ty pierdolona ździro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to są komplementy które napewno ciebie podniecają ździro. Mokrą już cipe masz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo lubisz jak się ciebie traktuje jak prawdziwą dziwke bo nią jesteś. Możesz mi wylizać palce u stóp jeszcze wywłoko jebana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a gdzie się schowały twoi obrońcy idiotko? już brak zwolenników na darmowe prostytutki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
inteligentne? a ty wiesz chociaż co to słowo oznacza, z twoim poziomem inteligencji poniżej zera?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
obrażasz i poniżasz innych i uważasz że jesteś fajna- każdy ci w dupe wchodzi żeby ci nie podpaść bo zaraz tabun pomarańczy i niektórych czarnych idiotów dadzą mu odwet. Tak o jest jak ludzie nie mają nic do roboty tylko siedzą na kafeterii 24/dobe. Jesteś anonimowa to uważasz że możesz tak traktować ludzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
założyłem pierwszy czarny ździro, więc go lepiej zapamiętaj bo będe cie jebał gdzie tylko się pojawisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gówno mnie to obchodzi czy będziesz drżała, jak dla mnie możesz się nawet zesrać w gacie lafiryndo puszczalska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie zauważyłaś przez przypadek, że te twoje teksty rzucasz do każdego takie same? zmień płytę bezmózgu jebany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×