Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Sunshine_

Żółty Śluz - oznaka ciąży . ?

Polecane posty

równo 8 dni temu skonczył mi się okres . w te 8 dni uprawialam sex z chłopakiem 6-7 razy , i tylko raz z zabezpieczeniem . ; < wiem , wiem to nie dojrzałe , ale on za kazdym razem jak miał dojść , wychodził ze mnie i spuszczał mi sie na brzuch albo do ust , i szedł go przemyc . ostatni nasz sex własnie był z zabezpieczeniem z soboty na niedziele . bez zabezpieczenia sex uprawiałam dzien przed . no ale mniejsza o to .. rzecz w tym , ze dzisiaj pojawiła mi się żółta kreska na majtkach . to nie jest jakieś obfite , jest tego dość mało , właściwie żółć z bielą , i jest zaschnięte .. ehh , przelecialam kilka stron na ten temat i kazda mowi ze podczas ciazy ma sie żółty śluz , no ale babki piszą ze mają tego duzo i jest jakiś rozciągliwy , ale za to raz jest jasno żółty a drugi raz bardziej żółty , wiec ja juz nie wiem .. rozmawialam z chłopakiem , on mówi ze nie ma szans zebym byla w ciąży , bo do tego potrzeba mnóstwo plemników , a skoro on sie ani razu we mnie nie spuścil .. ja juz nie wiem co mam myslec . ! proszę o pomoc . ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnóstwo plemników, rehehe
najpierw doedukuj swojego faceta, powiedz mu że do zapłodnienia wystarczy jeden plemnik. Potem poczytaj o kobiecym cyklu, co się z nią dzieje kiedy zbliża się owulacja. W międzyczasie poucz się trochę bo testu gimnazjalnego nie zdasz i będziesz siedzieć na kasie w biedronce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehem.. ! nie chodziło mi tu o mnóstwo plemników , tylko o dużo spermy .. dzięki za wyrozumiałość ! ; /

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehehehehehehe
dobre ale się uśmiałam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak to??
wyglada to na infekcje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczynka krucha blondynka
oznaka głupoty i tego,że jesteś przygłupia nasty girl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak to??
czesto tez tak jest po antybiotykach-jestesmy bardziej podatne na infekcje pochwy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak to??
dziewczynka krucha blondynka-oznaka glupoty jest twoj post pustaku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×