Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zolty jesienny lisc..

Zmiana mleka na nutramigen...Dziecko nie chce pic..;-(

Polecane posty

Moja piła ale miała 6 tyg więc załapała od razu, wiem że mamy dodają też glukozę jak dzieci nie chcą pić Nutramigenu. Ja jak spróbowałam to miałam odruch wymiotny i też się dziwiłam że moja mała to pije:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mo siostrzeniec to pije,może spróbuj dodać kaszki? nasz tak pije. Moja bratowa swoim dzieciom słodziła cukrem :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sprobuj mieszac z tym poprzednim wiem ze bedzie ja wysypywac ale zawsze to lepiej na poczatku zacznij od pol na pol moze i stopniowo powiedzmy co drugi dzien zmniejszaj porcje az zostanie sam nutramigen no i mozesz na poczatku dodac glukozy ja mojego syna przestawialam w wieku 2 lat w sumie niepotrzebnie ale lekarz narobil rabanu a mlody mial atopowe zapalenie skory i wcale nie jest i nie byl uczulony.Taka metode stosowalam i zaskoczyl sprobuj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajakkanie
kaszke wsyp.... jedyne wyjscie..... moj po 3 tygodniach" zasmakowywania" dopiero pociagnal butle z nutramigenem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kto jak nie ja
Ja mieszałam z kaszką brzoskwiniową czy morelową już nie pamiętam i na szczęście wypijał wszystko,potem przeszliśmy na sojowe,ale kaszka już została ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a moj nie chcial sie nabrac
na kaszke... Zacznij podawac z poprzednim mlekiem, tylko nie pol na pol, ale po jednej miarce dosypuj. Jak dajesz 6 miarek na przyklad, to 5 normalnego mleka i jedna nutramigenu. I tak ze 2 dni, potem dodaj 2 miarki i stopniowo dojdziesz do 100% hydrolizatu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to może poproś lekarza o sojową mieszankę. Moja córcia to pije, bo też ma alergie na mleko a bebilonu pepti( podobny w smaku do nutramigenu) nawet nie chciała spróbować. My używamy isomil 2 ale inne firmy też robią sojowe np. bebilon sojowy. Dodam, że mała pije to bardzo chętnie i mi też smakowało jak troszkę spróbowałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a moj nie chcial sie nabrac
zrob tak, jak ci napisalam, a daje 100% ze sie uda :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poszukaj po necie, no chyba mają choć jedną mieszankę sojową a isomil akurat jest produkcji holenderskiej, producent nazywa się Abbott

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój synek nie toleruje laktozy i również dostał Nutramigen. Lekarka powiedziała, zeby dać pół łyzeczki cukru i oprócz tego 1 łyżeczkę kleiku ryzowego. NA początku się krzywił ale zjadał, a teraz wcina i nie ma problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój synek nie toleruje laktozy i również dostał Nutramigen. Lekarka powiedziała, zeby dać pół łyzeczki cukru i oprócz tego 1 łyżeczkę kleiku ryzowego. NA początku się krzywił ale zjadał, a teraz wcina i nie ma problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysle ze moglabys sprobowac przekonac lekarza ze dziecko nie chce jesc i poprosic o jakis inny preparat mlekozastepczy. W sklepach jest dostepne Alpro Soya Junior w kartonach 1l,ale to po 12 miesiacu dopiero.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a na razie mozesz sprobowac tak jak radzil ktos powyzej dosypywac po 1 miarce nutramigenu az calkowicie zastapisz nim normalne mleko-moze sie uda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bjgj
bebilo pepti jest o niebo mniej śmierdzący i obrzydliwy niż nurtramigen, więc moze tego spróbuj....albo jak ktoś tam oisał stopniowo dodawaj po miarce tego nutramigenu do tego mleka którym karmisz, aż w końcu sie przyzwyczai do nutramigenu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a moze kozie mleko?
probowalas koziego mleko ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×