Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

robert_23

do osób będących w związkach

Polecane posty

Jak często się kochacie i ile macie lat? Ja mam 23, moja partnerka 22 lata i kochamy się tak 5-6 razy w tygodniu. Zwykle wieczorem, ale nieraz rano robimy też sobie szybki numerek. Dodatkowo w weekend robimy sobie zwykle dzień w którym praktycznie nie wychodzimy z łóżka i kochamy się tak ze 3 razy. Jak to jest u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
az wstyd sie przyznac ale u mnie 1 , gora 2 w tygodniu. nie mieszkamy razem , a chlopak jest wieczorem zmeczony po pracy i chyba woli se zwalic konia przed monitorem:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gfgfgdfgfdgd
do autora,a jak dlugo jestescie ze soba?bo ztego co piszesz wnioskuje ze nie jestescie dlugo w zwiazku,lub dopiero co zamieszkaliscie razem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość W weekend się pracuję w ogrodz
ie i sprząta więc masz leniwą babę jak cały dzień w łózku leży. A z ciebie też amant jak przez dzień tylko 3 razy wyciągniesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znamy się dwa lata, a razem jesteśmy 1,5 roku. Mieszkamy razem od pół roku. Gdybyśmy razem nie mieszkali, nie moglibyśmy robić tego tak często.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zabieganna
W związku z tym, że codziennie jestem w szkole 9 godzin albo w pracy 12, to wracam kompletnie padnięta, więc 2-3 razy w tygodniu. Ale nie liczy się ilość, a jakość, a na nią akurat narzekać nie mogę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiście, że nie uprawiamy wtedy cały czas seksu, ale raczej nigdzie nie wychodzimy. Oglądamy filmy, robimy różne rzeczy, ale ten czas przeznaczamy tylko dla siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem ze swoim męzem od 4 lat razem, mieszkamy od 3 i kochamy się srednio 4,5 razy w tygodniu. Jak ma nocki i rano przychodzi to praktycznie codziennie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mam tak
my jesteśmy ze soba 5 lat małżeństwem od 3 mamy dwoje małych dzieci poniżej 3 lat i kochamy sie praktycznie codziennie bo chyba że mam okres to nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
avocado, a ja mam tak: no i bardzo dobrze. Seks to czysta przyjemność i nie powinno się go sobie odmawiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a robicie nieraz swoim facetom rano lodzika, tak dla dobrego rozpoczęcia dnia? Moja mi nieraz robi, to jest boskie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyznaje się bez bicia, ze nie robie tego swojemu facetowi. To akurat traktuje jako ponizenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to sorry. Moja nie ma na szczęście nic przeciwko. Oral jest dla Ciebie poniżeniem, czy że rano?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mam tak
Widac chłopcze ześ młody, albo oral olbo klasycznie a cos pomiędzy to nie znasz? jest tyle technik zaspakajania się ale to ci z wiekiem przyjdzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lekooomankaa
i co w związku z tym? mamy Cie pochwalić ? podzielić się swoimi doznaniami? na chuj ci to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak Was czytam, to cieszę się, że mam taką fajną dziewczynę, która nie ma nic przeciwko pieszczotom oralnym. Ale to nie jest tak, że to ja zawsze dominuję, przeciwnie: w łóżku to ona często jest na górze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulkapszczółka
nie mieszkam z moim chłopakiem ale robimy to jakieś 4,5 razy w tygodniu. jesteśmy ze sobą trzy lata i pamiętam że na początku zdarzało się, że uprawialiśmy seks nawet 7 razy na dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam 20 lat, mój facet 28,uprawiamy seks codziennie, zazwyczaj rano i wieczorem, a czasem w ciągu dnia. Też mamy takie dni, kiedy praktycznie nie wychodzimy z łózka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
suzi90: wreszcie znalazłem pokrewną duszę. Fajnie, że robicie sobie takie dni. Mam nadzieję, że ty nie masz nic przeciwko zaspokajaniu oralnego swojego faceta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żal mi cie
ej ty jesteś jakis nie wyzyty czy co k*rwa podnieca cię to że tak pytasz widocznie słabo dziewczyna cie zaspakaja jak na kafe siedzisz i o oralu piszesz żal mi ciebie, wiesz ci mocni w gebie zazwyczaj nic w gaciach nie mają...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mam nic przeciwko, a nawet to lubię. Dla mnie to nie ma tu mowy o jakimś poniżeniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szokiooo
Ja 21, on 32, nie mieszkamy razem a seks srednio 4 razy w tyg. Ponadto on wali se konia codziennie, ja tez w takim razie zaczynam masturbacje:p (wczesniej mnie to nie krecilo$

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×