Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

robert_23

do osób będących w związkach

Polecane posty

ja najbardziej lubię, jak moja robi mi to rano. Wtedy mam świetny humor cały dzień. A robicie to nieraz spontanicznie w ciągu dnia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulkapszczółka
lubimy seks oralny i często kochamy się w pozycji 69, i najczęściej uprawiamy seks rano, lub wieczorem, ale w dzień też się zdarza :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajnie że jest więcej osób lubiących oral. Moja dziewczyna lubi też czasem po normalnym stosunku poczekać chwilę aż penis opadnie i wtedy pieścić go jak jest jeszcze mały. Wtedy rośnie jej w ustach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, lubimy szybie numerki w ciągu dnia. Często robimy to tez poza domem, dla urozmaicenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ulkapszczółka: my 69 raczej nie robimy. Oralnie zwykle zaspokajam ją w tej pozycji, że ja leżę na plecach, a ona siedzi z nogami wokół mojej głowy. To jest cudne widzieć jej ciało w tej pozycji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W parku, na klatce, w aucie, windzie zalezy gdzie jest akurat okazja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też, ale nie tylko. Nie hamuje mnie to, że ktoś może nas zobaczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maluuuuuuunianiunia
weeeeeeeeee myz z moim mieszkamy razem 2.5 roku jesteśmy 3 lata. 4 razy w tygodniu bo oboje sie napracujemy lubiy rano przed pracą...a w niedzielę do minimum 15.30 nie wychodzimy z wyrka i nadrabiamy. oralny jest git

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie, że w zaparkowanym, ale robiłam mu kilka razy loda podczas jazdy np żeby nie nudzić się stojąc w korku :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Łączy was coś poza seksem? Nie zawsze jest tak kolorowo, że można sobie poświęcić każdą chwilę. I co wtedy? Skoro seks jest tak ważny to związek nawet z ograniczoną ilością nie przetrwa. Spoiwem musi być coś więcej niż tylko zwierzęcy popęd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak,nawet kilka razy. Bo gdy robie mu jak prowadzi samochód to nie moze skupic sie na jezdzie i boje sie,ze spowodujemy wypadek,ale czasem podczas szybszej jazdy tez sie zdarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kłamca jak dla mnie seks mógłby nie istnieć, a mój facet mógłby ograniczyć swój popęd :D Ale skoro sieiebie pragniemy fizycznie i psychicznie to dlaczego się powstrzymywac od seksu ? to tak jakby się powstrzymywac od rozmów, wspierania itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matrioszka85
Mamy po 25 lat, jesteśmy razem 2 lata, od roku mieszkamy ze sobą. Mamy 7miesiecznego niemowlaka. Seks 3-4 razy w tygodniu mimo nieprzespanych nocek :D w weekend obowiązkowo wieczór dla nas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość senna***
gdy miałam tyle latek co ty autorze tez mnie to bawiło :classic_cool: teraz 16 lat związku czasem 2 czase 3 czasem mniej w tygodniu :O własciwie nie licze za to po 30tce seks ma inny wymiar ;) taki 3D :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
facet mojej koleżanki mało nie spowodował wypadku, bo przystawiała się do niego w czasie jazdy calując go, przytulając dotykając w tych miejscach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niby laczy.. zwiazek 4 lata ale od 2 lat sex i od tamtej pory czuje ze jestesmy ze soba tylko dlatego... tzn dla mnie mogloby nie byc sexu ale on chce ciagle chce i wkurza mnie juz to ze tylko o tym umie gadac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×