Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lulianna123

potrawy na szwedzki stół

Polecane posty

Gość lulianna123

Hej, czy znacie jakieś fajne przekąski, które mogłabym podać na urodzinach dziecka. Planuję coś w rodzaju szwedzkiego stołu, gośćmi będą tylko dorośli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 34...
koreczki )ser zółty, wedlina, salami, ogorek kiszon, konserwowy, pliwka, papryka, pieczarka....) śledzie deska serów plesniowych małe kanapeczki sałatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kura_pazura
kapelusze pieczarek wypełnione farszem ze skrojonych nóg z cebulką, serem żółtym i natką pietruszki zapieczone w piekarniku. W sam raz na raz a roboty niewiele :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taakajajjjaa
Campari, dzięki za ten link! Uwielbiam zapraszać gości i wiele różnych przekąsek im zaserwowałam, ale na tym forum jest tyyyyle wspaniałych przepisów (jak np.kwiat z salami), że po prostu mi szczęka opadła! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
campari34 - dziękuję :) zajrzałam, bo też szykuję imprezę i chętnie obejrzę to, co wkleiłaś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 34...
campari----czytaj najpierw dokładnie a potem się oburzaj :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krakersy z dipem oliwkowym krakersy do miski a dip: serek bieluch (lub inny bialy gesty) jogurt jakis gesty kawalek zwykłego białego sera 2-3 torebki oliwek bez pestek odciskasz oliwki z wody wrzucasz wszytsko razem i miksujesz, blenderem alebo czymkowliek tak żeby sie masa zrobiła nie doprawiasz ani nic proste szybkie i suepr smaczne oczywiście krakersy się macza w tym i zjada bo jak posmarujesz to miekną albo kupujesz krakersiki kóleczka (takie talarki czy cus ze 3 rodzaje pastelli ( http://www.pastella.pl/small/index.html ) i smarujesz i ukladasz na talerzu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
campari34 - a może masz pomysł na coś na ciepło do podania na imprezie (najlepiej jakby to można było przygotować dzień wcześniej i tylko odgrzać)? Mi nic nie przychodzi do głowy... Za wszelkie pomysły będę wdzięczna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
campari ----Czy z tych potraw co podałaś to coś wypróbowałaś czy tylko tak wkleiłaś? Aśka na ciepło to u mnie "schodzą" babeczki z ciasta kruchego faszerowane pieczarkami,paszteciki z serem feta i potem/pieczarkami/czy też mięsem, pierożki pieczone, szaszłyki z miesa mielonego lub z kuraka - wszystkie te potrawy robię szybciej a przed przybyciem gości lub w trakcie imprezy wkładam do piekarnika i za mniej niż 30 minut mam gotowe danie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Głowa w chmurach - ja chętnie wezmę przepis na podane przez Ciebie dania :) Jak możesz, to napisz, jak się robi i ile potrzeba produktów. Z góry wielkie dzięki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie chodzilo mi o jakiś ciekawy przepis sprawdzony. Sałatka zupek chińskich -smaczna i jest u mnie w czołówce ulubionych ;) Ale te ziemniaki jakie super.Koniecznie muszę zrobić.Coś z niczego a oczy cieszą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdgdt
u mnie na imprezie schodzi pierwsza zazwyczaj sałatka z gyrosa;):) Składniki: * 1 główka kapusty * 1 słoik ogórków konserwowych * 2 puszki kukurydzy * 4 filety z kurczaka * 4 cebule * przyprawa Gyros * keczup * majonez Miesko z kurczaka kroimy w kostę smazymy na patelni i dodajemy przyprawę gyros.. nastepnie układamy warstwowo (od dołu zaczynajac): 1. mięso 2. keczup 3. ogórki 4. cebula 5. kukurydza 6. majonez 7. keczup 8. kapusta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdgdt
oczywiscie chodzi o kapuste pekinska:) a wszystkie produkty w kostke kroimy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pratattataata
tez mam ochote na to jadlo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×