Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość iu ius

podoba mi sie dziewczyna, która ma 16 lat. a ja mam 21

Polecane posty

Gość rocznikowo mialam 17
Prawiczek to bylo do mnie? Zle trafiles akurat,to on byl prawiczkiem jak mnie poznal :P to ze nie mialam 200 nie znaczy,ze wcale nie mialam :P akurat prawiczek okazal sue byc lepszy niz nie jeden cwaniczek :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rocznikowo mialam 17
Prawiczek glowa do gory,Ty tez pewnie sobie kiedys poruchasz,no chyba ze umrzesz prawiczkiem a wtedy bedziesz mial przejebane. Mam pomysl,przejdz na islam,wywal sie w powietrze w imie Allaha i trafisz do nieba i bedzie tam czekalo na Ciebie 72 dziewice.Innej szansy dla Ciebie nie ma zebys sobie zamoczyl :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KiciaZłotpręgowana
w moich kręgach było i jest wiele takich związków . fajnych, udanych związków ;). więc, ja osobiście trzymam kciuki za Ciebie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PANI POWYŻEJ
prawiczek- zauważam,że z Tobą jest coś nie halo- i tak żle- i tak niedobrze. Chyba należysz do wiecznych malkontentów. Pogódź się z rzeczywistoscią i bierz życie takie, jakim jest- no chyba , że szukasz Roszpunki trzymanej w wieży co jak Ciebie spotka uzna, że złapała pana Boga za nogi.Ludzie nie żyją w próżni, mają za sobą jakieś związki co nie znaczy, że jeśli dziewica wyjdzie za mąż to będzie marzyć o zaliczeniu coraz to nowych ogierów" bo się nie wyszalała". Jeny- prawiku- kobiecie jej własny orgazm w zupełności wystarczy- nie musi wciąż szukać nowych wsadwó- nie oceniaj ludzi po sobie- bo juz mnie wkurzac tym jojczeniem zaczynasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rocznikowo mialam 17
prawiczek chyba poszedl przemyslec kwestie przejscia na islam,wizja 72 dziewic tylko dla niego chyba zadzialala na wyobraznie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rocznikowo mialam 17
no to zyj marzeniami prawiku :P a jak juz ja znajdziesz to pewnie i tak pusci sie z jakims zeby poczuc innego fiuta w sobie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak zaczynałam "chodzic" z moim chłopakiem miałam 16 lat, on miał 21. razem już 4,5 roku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PRAWICZEK LAT 21
A co w przypadku, gdy taka 16latka ugania się za facetem w wieku 21 lat i nie daje mu spokoju? A on wygląda młodo (tak na 16 lat) i dziewczyny dwudziestokilkuletnie w ogóle na takiego morgana z dziecięcą twarzą nie spojrzą! Taki to znajdzie dziewczynę gdy będzie po 40stce!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beeeata.
A co jeśli ona wie czego chce? ma 16 lat ale nie myśli tylko o tym żeby się wyszaleć. Można pogodzić to wszystko. Nikt nie powiedział, że ciągłe spotykanie się wychodzi na dobre, bo czasem trzeba odpocząć. On też będzie chciał spotkać się z kumplami. Ona może z koleżankami. Co do seksu.. Zastanawialiście się co jeśli to ona by chciała? cały czas jest mowa że to jemu tylko jedno w głowie [ dużo osób tak myśli] a może oboje tego chcą? czy to, że ona da mu "dupy" skreśla ją? przecież mogą się z tego cieszyć oboje. tylko nie może ją do tego zmuszać. a jeśli są ze sobą jakiś czas i są pewni tego co czują? jakby tak każdy patrzył na to co mówią i robią inni, w życiu nie byłby szczęśliwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania M. :]
Jak poznałam mojego D. to miałam niecałe 16 lat, a on niecałe 21 :) więc sytuacja taka sama ;) Dziś 7 lat później jesteśmy wciąż szczęśliwi, a za rok będziemy małżeństwem :) Różnica wieku nic nie znaczy, jesli ktoś wie, czego chce ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sama jestem w takiej sytuacji. Świetnie się dogadywaliśmy, ale nie zdecydowaliśmy się na związek, bo ten chłopak studiuję w Łodzi, a w naszym mieście (jego mieście rodzinnym) jest raz w tygodniu i to nie zawsze ma czas. To byłoby bez sensu, więc pozostaliśmy jednak przyjaciółmi. Też zależy czego Ty pragniesz od tej dziewczyny, bo jeśli liczysz na seks, to odpuść dla dobra tej dziewczyny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez. Jak "zaczelismy" ona miala 16 ja 19. Tesciowa dala mi do zrozumienia ze jestem pedofilem. Zabraniala nam sie spotykac. Teraz podobno jestem najlepszym zieciem ale tej przepasci juz nie odbuduje. Mielismy ciezko ale przebrnelismy przez to wszystko, m.in. dzieki pomocy jej rodzenstwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julieeeet9555
A ja mam 19, chłopak jest 10 lat starszy, jesteśmy razem 1,5 roku, świetnie się dogadujemy i wcale mu nie spieszno to ślubu, ani dzieci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KubaKubaKubaKuba
Prawnie ten związek jest dozwolony. Prawo mówi, że seks może uprawiać osoba po ukończeniu 15 roku życia z osobą, która jest od niej starsza nie więcej niż 5 lat. Więc w tym przypadku za współżycie jeszcze nie poniósłbyś konsekwencji karnych i nie powinni nazywać Cię pedofilem. Co do związku to zależy na ile dojrzała jest ta dziewczyna. Niektóre w wieku 16 lat to jeszcze gówniary. Jeśli myślisz o ustatkowaniu się i założeniu rodziny to lepiej rozglądaj się za kobietami w swoim wieku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mezczyzna najlepiej jak jest starszy od kobiety min te 10 lat ale moze byc i mniej. Najwazniejsze, ze musisz byc starszy bo zwiazek sie nie uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
Dnia 12.11.2010 o 12:24, Gość Marta_19 napisał:

Moja koleżanka ma 17 jej chłopak 22... Tworzą udany związek są razem prawie 2 lata. Więc i Tobie może się uda.

Są razem dwa lata😂 Ile ta dziewczynka miała lat? 15? A on... 20? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
Dnia 28.05.2014 o 17:43, Gość Julieeeet9555 napisał:

A ja mam 19, chłopak jest 10 lat starszy, jesteśmy razem 1,5 roku, świetnie się dogadujemy i wcale mu nie spieszno to ślubu, ani dzieci:)

19 lat a 16 to wielka różnica w tym wieku wiec nie porownuj tego do jej sytuacji, ona jest jeszcze dzieckiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
Dnia 12.07.2011 o 13:35, Gość Beeeata. napisał:

A co jeśli ona wie czego chce? ma 16 lat ale nie myśli tylko o tym żeby się wyszaleć. Można pogodzić to wszystko. Nikt nie powiedział, że ciągłe spotykanie się wychodzi na dobre, bo czasem trzeba odpocząć. On też będzie chciał spotkać się z kumplami. Ona może z koleżankami. Co do seksu.. Zastanawialiście się co jeśli to ona by chciała? cały czas jest mowa że to jemu tylko jedno w głowie [ dużo osób tak myśli] a może oboje tego chcą? czy to, że ona da mu "dupy" skreśla ją? przecież mogą się z tego cieszyć oboje. tylko nie może ją do tego zmuszać. a jeśli są ze sobą jakiś czas i są pewni tego co czują? jakby tak każdy patrzył na to co mówią i robią inni, w życiu nie byłby szczęśliwy.

O czym ty mówisz? „Dać dupy” w wieku 16 lat? Straszne dziecko jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×