Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość karmelek kwiatuszek

Urodziny - pytanie do mężczyzn

Polecane posty

Gość karmelek kwiatuszek

Witam, mój facet urządza dziś urodziny. Dostanie ode mnie prezent i obiecałam mu ciasto :) Jednak jego faktyczne urodziny przypadają w poniedziałek. I tu pytanie do facetów. Gdyby Wasza dziewczyna niespodziewanie wpadła do Was do pracy z tortem i kwiatami (oczywiście zaraz sobie pójdę żeby nie przeszkadzać) ucieszylibyście się z takiej niespodzianki? Czy to raczej wstyd przed kolegami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sjbionlm,
lepiej wdomu przygotowac taka niespodzianke:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karmelek kwiatuszek
Nie mieszkamy razem. Musialabym stac pod jego domem kilka godzin, bo konczy o roznych porach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A gdyby tak on wpadl do Twojej pracy? To zalezy gdzie pracuje.Jak w warsztacie samochodowym to jeszcze nie tragedia, ale jak w banku, albo na kasie w hipermarkecie to jakos nie za bardzo. Ja bym tam sie nie ucieszyla z takiej niespodzianki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karmelek kwiatuszek
jest stolarzem, pracuje z 5 kolegami, szef jest tylko rano i wieczorem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karmelek kwiatuszek
poza tym ja nie planuje tam przesiadywac, tylko zlozyc zyczenia i sobie pojsc przyszlabym o 13, wtedy maja przerwe 20 min

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O to moze byc:) Napewno koledzy ze smakiem zjedza torcika do kawki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×