Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość aga031010

Bliska osoba mnie zawiodła

Polecane posty

Gość aga031010

Czasem lepiej się wygadać komuś obcemu.... Rok temu przez smsy poznałam chłopaka. Nie chodziło tu o żaden związek tylko poprostu o przyjaźń, wsparcie. Było fajnie pisaliśmy ze sobą prawie codziennie, pocieszał mnie w trudnych chwilach, pomagał jak może w chwili gdy moja córcia była w szpitalu, rozumiał kiedy byłam w kiepskim nastroju, zle sie czułam lub coś. Był moją bratnią duszą, w sierpniu mój partner popełnił samobójstwo, długo nie mogłam się z tym pogodzić itd. wspierał, ale później zauważyłam, że pisząc o moim partnerze nagle zmieniał temat, nie chcial na ten temat pisać. Ale mimo wszystko utrzymywaliści ze sobą kontakt, a teraz od ponad tygodnia nie daje znaku życia, nie odpisuje na smsy, nie odbiera telefonów, pisząc do jego siostry też nie reaguje, poprostu cisza, a wiem ze gdy ktos napisze z innego nr to chetnie pisze, rozmawia. Nie mam pojecia co takiego zrobiłam nie tak ?????? Dodam ze mieszamy dość daleko od siebie. Co mam robić? Pomóżcie, proszę, i tak już tyle w zyciu przeszłam..... Pzdr Aga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×