Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość ZmeczonaMamaa

Po terminie-kilka pytan do mam !!!

Polecane posty

Gość ZmeczonaMamaa

Witajcie, termin mialam na 11.11 od 25 tygodnia mam twardniecie brzucha i skurcze wiec kazdy myslal ze wczesniej urodze .Od 2 tygodni mam rozwarcie 3 cm bylam juz w szpitalu mialam bole i skurcze po zbadaniu polozne powiedzialy ze juz jest rozwarcie i napewno dzis urodze (to moje 2 dziecko pierwsze urodzilo sie w 39 tyg porod sn najpierw odeszly wody ) po kilku godzinach zrobily mi lewatywe daly spray z oxy ktory mialam dobie aplikowac co 5 min po 10 godzinach rozwarcie to samo skurcze ustaly wrocilismy do domu mialam jeszcze jedna taka akcje z bolami ale mimo 2 godzinnego spaceru dookola szpitala zero jakiejkolwiek reakcji . 11.11 pojechalismy do szpitala podlaczyli mi kroplowke z oxy ,znow lewatywa skurcze byly chodz nie jakies super mocne (skonczyli na dawce 60ml na godz) rozwarcie takie same brak postepow odlaczyli kroplowke pojechalismy do domu .za 6 dni mam miec wywolywany porod jesli sam maly nie przyjdzie .glowka jest jeszcze wysoko ale wedlug lekarki powinna zejsc .ciezko mi juz chodzic skurcze mam nieregularne bole w kroczu i klucie.jednym slowem mam dosc czy ktos byl w takiej sytuacji troszke czytalam i wiem ze jak glowa nie zejdzie to bede miec cesarke ale to 2 ciaza wiec moze wszystko bedzie naturalnie jak 1 . porobowalam juz oleju rycynowego,ananasu,sprzatania,sexu,schodow itd i nic..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×