Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nio nio

jaki termometr dla dziecka polecacie?

Polecane posty

Gość gość
Uważam, że najlepszą ofertę sprzętu medycznego znajdziesz na stronach pod adresem www.sklepmedyczny24.eu. Jak potrzebowałam stabilizatora to przejrzałam oferty kilku sklepów i wybrałam właśnie ten. Z zakupu jestem zadowolona więc polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zrrrrt
Higieniczny i praktyczny jest termometr Classic. Nie przenosi wirusów, zamiast trucizny czyli rtęci ma wbudowany w środki miernik z galem, który jest zupełnie neutralny i ekologiczny. Coś takiego bym polecał seniorom zwłaszcza, którzy do tych elektronicznych to się nie mogą przekonać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monik_a13
ze swojej strony moge polecić model HW2 z Haxe. Działa bardzo dokładnie i szybko. Wcześniej używaliśmy innej firmy termometr, który kupiliśmy w rosmmanie ale zdarzało się, że pokazywał nawet o 1 stopnie błędny odczyt. Z tym od Haxe wszystko jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hojarak2000
Hej, też go zakupiłem, ten od haxe termometr bezdotykowy, świetna rzecz! Sekunda i po sprawie, w tej cenie to nie zastanawiać się tylko brać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KurczakKurczakowski
Dzięki za opiniem też kupiłem. Jedno razowy wydatek a spokoj już na długo:) Nie lubie nigdy trzymać tego rtęciowego długo po pacha. Więc ten haxe śmiało!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 123 Ada
Obecnie coraz tańsze są termometry bezdotykowe, które mierzą nie tylko temperaturę ciała ale też pokarmów i wody w kąpieli. Ja używam firmy MesMed 007 Forst Plus. Jeden z tańszych dostepnych w internecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gffgf
Dla mnie dobrym rozwiązaniem było kupienie bezdotykowego termometru Baby Temp Sanity. Dobra, polska jakość, nie jakaś chińska tanizna. Poza tym, że mierzy temperaturę ciała to też można sobie nim sprawdzić ile stopni ma mleko dla dziecko, czy się już nadaje do podania czy jeszcze nie. Poza tym jak na przykład chcę położyć synka spać to sobie tym termometrem też sprawdzam ile jest stopni u niego w pokoju, czy nie jest za zimno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ritss
Podoba mi się jak działa termometr Geratherm NonContact. To mąż gdzieś znalazł w internecie i zamówił bez konsultacji ze mną. Początkowo byłam trochę zła, bo tani nie był, ale faktycznie mierzy szybko i dokładnie. Nie trzeba dotykać, łapie zasięg na podczerwień. Jest sygnał dźwiękowy i podświetlenie gdy termometr złapie gorączkę. Niby mała rzecz, ale jednak ułatwia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teraz jest ciekawa nowość - e-nn fever. Termometr jest połączony z aplikacją w telefonie i składa się z dwóch części - jedna przyczepia się do ciała dziecka na dłuższy czas, druga zaczytuje wynik i przesyła na smartfona. Super sprawa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Misia_Michalina
Przyjaciółce sprezentowałam ten termometr e-nn fever i jest bardzo zadowolona. Kasia jest jej drugim dzieckiem i żałuje,że 5 lat temu jak urodziła Zosię nie było takich wynalazków, bo bardzo jej to pomaga w monitorowaniu maleństwa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość danutakot
Mi bardzo odpowiada ten termometr który nam teściowa niedawno kupiła, czyli Non Contact. Dla mierzenia tempki u małego dziecka jest idealny. Nie trzeba malucha budzić, układać jakoś specjalnie, wystarczy nakierować na głowę podczerwień i tyle. Wynik mam praktycznie od zaraz. No i druga rzecz, że tutaj nie ma tej trującej rtęci, a bałabym się strasznie dziecku taki rtęciowy dawać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renata33x
Bardzo sobie chwalę nasz nowy termometr MiniTemp od Sanity. Technologia na IR bez dotykania osoby u której się mierzy tempkę. To jest super sprawa jak ma się chorą osobę w domu która musi odpoczywać a najlepiej to spać. Nie trzeba wtedy takiego człowieka męczyć i przestawiać, żeby sprawdzić ile ma stopni. Wystarczy przetrzeć czoło z potu ewentualnie żeby się sygnał złapał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gerss
Ja również polecam termometr MiniTemp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość irenakas
Termometr mam od Geratherm, dokładnie model nazywa się Non Contact. Fajna rzecz, dużo upraszcza jak kilka osób naraz zachoruje w domu. Jest dużo bardziej higienicznie niż przy dotykowych termometrach, które tylko zbierają wirusy i roznoszą po całym domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dużo osób skarży się na to, że elektroniczne termometry się nie sprawdzają - nie dziwię się. Zwykle kupujemy najtańsze termometry, a takie bardzo często zawodzą. i ja się z tym zgadzam. ale odkąd mamy : http://haxe.pl/component/ssproducts/product/2721-bezdotykowy-termometr-na-podczerwien.html życie stało się łatwiejsze. To się nazywa jakość za rozsądną cenę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Margaretttt
Dużo osób mi polecało bezdotykowy termometr i w sumie długo się opierałam, ale w końcu kupiłam jakoś na początku wiosny teraz. Padło na niemiecki model Geratherm NonContact. Działa świetnie, wynik pokazuje się na wyświetlaczu praktycznie zaraz po ściągnięciu przez podczerwień sygnału. Można mierzyć też temperaturę przedmiotów, choćby butelki z mlekiem jak dziecku przygotowuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vergaaa
Na pewno dobre wyniki podaje termometr BabyTemp Sanity. Jak sobie go kupowaliśmy to na początku porównywałam temperaturę z tym co mi stary niezniszczalny rtęciowy pokazywał i wychodziło to samo. Także pod względem dokładności jest okej, a mierzy sto razy szybciej. To jest model bezdotykowy więc bardzo higieniczny, także można dość szybko wrócić do zdrowia po infekcji zamiast roznosić bakterie jeszcze po innych domownikach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lutcia
tylko i wyłącznie e-nn fever! bardzo dokładny no i wygodny, bo wszystkie wyniki masz w aplikacji na smartfonie. Załuję tylko, że dopiero przy drugim dziecku go odkryłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaskarooo
Dałem się przekonać żonie i wymienialiśmy w tym roku termometr na nowy, dużo lepszy niż poprzedni i też droższy. Nazywa się ten model NonContact. Ponad sto złotych trzeba za niego dać, ale faktycznie jest wygodny. Pomiar trwa sekundę, wszystko się odbywa na odległość za pomocą podczerwieni. Super komfortowe rozwiązanie przy małym dziecku, a nasz synek jeszcze roczku nie skończył także termometr jest jak znalazł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość berenikass
Ja bym doradzała termometr bezdotykowy, jest ich trochę w różnych cenach. Sama używam BabyTemp. Prosty w obsłudze, szybko mierzy, poza tym ma też różne funkcje pomiaru, to znaczy że nie tylko gorączkę jest w stanie odczytać, ale też można zmierzyć ile stopni ma zupa w talerzu, albo ile stopni jest w pokoju. Podczerwień tutaj jakąś rzeczywiście czułą i dobrą wstawili, bo szybko odbiera sygnał co mocno skraca cały czas pomiaru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hataa
Im więcej ma się dzieci w domu tym bardziej warto zainwestować w bezdotykowy termometr według mnie. Ja mam trójkę dzieciaków i jak naraz wszystkie zachorują to klasycznym termometrem traciłabym dobrą godzinę albo i więcej dziennie na same sprawdzanie gorączki...przy tym modelu na IR co mam czyli NonContact zajmuje mi to wszystko parę minut łącznie pewnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izkaizkaa
No hej. Mi bratowa mocno polecała termometr BabyTemp bezdotykowy od Sanity i ten sobie kupiłam. Działa póki co super. Nie zacina się, wynik mam od razu na wyświetlaczu, jest dokładny a o to się najbardziej bałam. Jednak analog był o tyle dobry, że tam nie miało co się zepsuć tak naprawdę, a w elektronicznym to jednak dużo rzeczy może paść. Póki co jet okej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nervv
Używamy od zimy termometru NonContact i jest w porządku. Także jeśli chcesz kupić nowy sprzęt to ten bym poleciła. Łatwa obsługa, nie ma kontaktu z ciałem chorującej osoby więc też bakterie i wirusy tak się po domu nie roznoszą. Człowiek może leżeć, czy siedzieć do badania, nie ma to znaczenia, ważne żeby IR mogło w czoło trafić i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość veta2
Mogę polecić termometr od Sanity model BabyTemp. Polska jakość, gwarancja na 36 miesiące, wyświetlacz z efektem lupy, więc nawet jak ktoś ma taki wzrok jak ja, czyli wzrok jak suseł to spokojnie sobie dojrzy jaki wynik wyszedł. Ładny, poręczny kształt, proste sterowanie guzikami, można łatwo sobie przełączyć na pomiar gorączki, albo otoczenia lub przedmiotu, bo takie opcje też są.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pierwszy z którego jestem zadowolona MesMed termometr MM-322 PRIMO PLUS. Douszny i jak dotąd się sprawdza bardzo dobrze, aż w sumie byłam zaskoczona bo mam złe doświadczenia z elektronicznymi i zawsze moim zdaniem najlepsze były te rtęciowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A tylko ten MesMed termometr MM-322 PRIMO PLUS zawsze oprócz wyświetlenia "mówi" tez jaka temperatura a ja nie umiem( może się nie da) tego wyłączyć, a to niestety jest upierdliwe jeśli chcesz dziecku zmierzyć temperaturę jak śpi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adla2
Porządnie jest zbudowany model NonContact. Parę razy spadł na ziemię i nic się nie roztrzaskało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opp33
Dałam się namówić mężowi na nowy termometr prawdę mówiąc i kupiliśmy internetowo nonContact, polecam, działa superancko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ada111x
Nie zawiodłam się na modelu Multi Temp choć tak dużo osób mi go polecało że aż bałam się, że coś będzie nie tak – dokładny wynik po sekundzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×