Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nio nio

jaki termometr dla dziecka polecacie?

Polecane posty

Gość gość
Fajnie, sprawnie mierzy nasz model Classic. Z ciekawości go wzięłam bo nie ma rtęci w składzie a mierzy dokładnie tak samo jak rtęciowy który moja mama u mnie jak byłam dzieckiem stosowała. Dokładny, prosty pomiar.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może Mini Temp będzie Ci odpowiadał, mały ale mierzy dobrze. I też jeśli chodzi o cenę to jest jedna z lepszych alternatyw jeśli szukasz bezdotykowego termometru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Używam Mini Temp Sanity gdzieś od wiosny i sobie tutaj podczerwień radzi bez zarzutu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Raczej za elektronicznymi termometrami nie przepadałam nigdy ale nonContact na IR jest okej, nie wypacza mi pomiaru, wyniki są dokładne a czeka się na tempkę chwilę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ankassx
Wybraliśmy z mężem model Multi Temp, raz że dobra gwarancja bo 36 miesięcy a dwa że można mierzyć w różnych konfiguracjach – na czole w uchu, temp przedmiotów i powietrza tak samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja lubię proste sprzęty dlatego kupiłam zwykły tradycyjny termometr Classic, on jest zwykły z jedną różnicą – rtęć zastąpili tutaj czymś dużo bardziej bezpiecznym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajne ma zastosowanie Minitemp, można nim gorączkę zmierzyć, temp obiektu, otoczenia, wszystko sobie nim zmierzysz praktycznie jeśli chodzi o temp. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam termometr tradycyjny w domu, nazywa się Classic – różni się tylko od tych starych szklanych tym że rtęć zastąpili nietrującą substancją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny,wklejcie link do termometru CLASSIC bo jak wpisalam w googlach to rozne mi wyskoczyly ale musze jakis dobry kupic bo moj (Sanitras) pokazuje co chwile inna temp. !!!! :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kupiłam za sto złotych z małym okładem Multitemp ostatnio i to była dobra inwestycja, zwłaszcza że mam trójkę dzieci w domu i każde mniej więcej raz na miesiąc łapie jakiegoś wirusa także taki szybko pomiar przez IR daje mi trochę więcej luzu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wydałam sto złotych na bezdotykowy Multitemp, mierzy okej, można też tutaj w uchu temperaturę zmierzyć u bobasa, polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrze wygląda i dobrze mierzy Mini Temp wyświetlacz ma czytelny i dość duży jak na ogólny rozmiar termometra który jakąś landarą nie jest, raczej mikro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesli szukasz termometru z górnej polki to polecam Ci sanity baby temp - teraz maja go nawet w zestawie razem z kompresem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Termometrów w życiu już sporo zużyłam, teraz mam Multitemp i fajnie działa, jest szybko, dokładnie, z opcją bezdotykowego pomiaru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sarann
No witam :) Polecam nasz termometr nonContact, jest niemiecki, z 5 letnią gwarancją i fajnie łapie pomiar przez podczerwień, nie trzeba z nim siedzieć pod pachą jak ze zwykłymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do mierzenia w uchu nadaje się Multi Temp można też nim sprawdzić stopnie w mieszkaniu, także robi też za termometr pokojowy w sumie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lekko chodzi Mini Temp nie trzeba dlugo celowac podczerwienią żeby załapała że ma mierzyć ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Termometr, fakt bardzo ważna rzecz i nie wyobrażam sobie życia bez niego z małymi dziećmi. ja mam ten: http://haxe.pl/strona-glowna/produkty/product /2721-bezdotykowy-termometr-na-podczerwien.html dla mnie jest bardzo fajny moje dzieci też go lubią!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adaress
Dobrze wygląda i działa Multi Temp, wyświetlacz masz na tyle wyraźny żeby na spokojnie wynik dojrzeć a nie przez mikroskop :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mogę podpowiedzieć Multi Temp, polska marka, bezdotykowy pomiar, korzystamy od miesiąca i cały czas jest tak samo szybki i dokładny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi się dobrze korzysta jak na razie z Multitemp Sanity, idealnie mierzy w uchu czy na skroni, można dotykowo i bezdotykowo zmierzyć gorączkę dzięki IR

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli ktoś tak jak moi rodzice woli tradycyjne termometry zamiast cyfrówek to polecam classic xl, moi starsi korzystają i są zadowoleni – prosta obsługa, trwałość, tania cena.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Super mi działa Mini Temp, łatwy odczyt, wyświetlacz jest bardzo elegancki, jasny, dość duży biorąc pod uwagę, że sam termometr raczej jest smukły, delikatny, malutki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam mój Multi Temp nie przekłamuje temperatury, bardzo dokładny, daje dużo opcji samego poimaru – w uchu, na skroni, jak tam się woli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oliwka2
Ja mam ten: haxe.pl/component/ssproducts/product/2720-termometr-na-podczerwien-do-ucha-i-czola.html#1-opis jest dobry, nie ma tych wymiennych nakładek, precyzyjny i mierzy szybciutko temperaturę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja dołączę do osób które podpowiadają Mini Temp. Odkąd go mamy to jeszcze nie musiałam wkładać nowych baterii a jednak używa się go regularnie czy to do goraczki czy to mierzenia obiektow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×