Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość mbkb k\vfa\

Mężatki sa bardziej zrzedliwe od singielek????

Polecane posty

Gość mbkb k\vfa\

ostatnio zauwazylam ze moje kolezanki ktore powychodzily za maz zrobily sie strasznie nerwowe, zrzedza i ciagle narzekaja, mam 2 kolezanki ktore znam prawie od przedszkola wiec dosyc dobrze, byly kiedys takie wesole, a teraz wszystko im przeszkadza, szczegolnie jednej, normalnie jej nie poznaje, liczy sie kasa, ciagle plotkuje na ludzi ale jak!!!!kazdy jej przeszkadza, proponowalam wyjscie do restauracji czy dyskoteke, zeby sie zrelaksowala,ale woli siedziec w domu i zredzizc, niepracuje bo nie musi, maz zarabia duze pieniadze, ale kiedys powiedziala ze nie ma celu w zyciu....tylko ze jej sie niechce nic robic nawet pojsc na aerobik, sama nie wiem moze ma za dobrze, ma jedno dziecko, sytuacje naprawde dobra, ale wszystko jej przeszkadza, juz sama przestalam ja tak czesto odwiedzac, bo jest ciagle niezadowolona, druga tez to samo, nie liczac takich znajomych ktorych znam od kilku lat, moze to kwestia charakteru, tez jestem mezatka ale ja mam energie do zycia, natomiast moje znajome wolne sa zawsze usmiechniete i wesole, i nigdy nie narzekaja wiec nie wiemjak to jest, czy rzeczywiscie kobiety zamezne sa az takie szczesliwe...????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×