Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość nannnaa

sztuczne rzęsy

Polecane posty

Gość nannnaa

Hej dziewczyny, może podpowiecie mi czy lepsze są sztuczne rzęsy takie w jednym pasku czy może kępki, które dają lepszy efekt i lepiej się trzymają, proszę o rady :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żółta febra
zdecydowanie kępki miałam jedne i drugie i otwarcie odradzam te w całości przyklejane- wyglądają bardzo nienaturalnie, za to przy kępkach masz piękny naturalny efekt długich rzęs. Szczerze polecam:) dodatkowo można wybierać długości kępek więc to kolejny duży plus:) powodzenia i oszałamiających efektów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nannnaa
dziękuję bardzo :) a mam jeszcze jedno pytanie może trochę głupie ale nigdy nie miałam sztucznych rzęs:) czy wcześniej trzeba zrobić makijaż oczu i pomalować tuszem swoje rzęsy czy najpierw przykleić sztuczne ?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie miałam, ale osoba z bliskiego otoczenia miała i raczej najpierw przyklejanie, potem makijaż, bo eye-linerem zasłania się ślady klejenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nannnaa
ahaa :) no w sumie to masz racę :) dziękuje bardzo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem co zrobic..........
ja tych na pasku za chuja nie moge sobie przykleic....... i podobno kepki wygladaja super.... a jak juz chcesz pomalowac maskara rzesy to TYLKO i wylaczeni po przykelejniu sztucznych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żółta febra
możesz śmiało przykleić rzęsy i zrobić makijaż, to już zależy od Ciebie. Samemu jednak dosyć niewygodnie przykleja się sztuczne rzęsy- wymaga to pewnej wprawy, dlatego ja chodziłam do makijażystki. Za pełen makijaż razem z rzęsami zapłaciłam 50 zł więc to wcale nie tak dużo. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nannnaa
No na pewno raz na jakiś czas np. na Sylwestra można iść do profesjonalistki ale przed zwykła imprezą mogłabym sama przykleić sobie takie rzęsy, właśnie oglądam na allegro, dużo tu tego więc może zaryzykuje i zamówię a metoda prób i błędów po czasie dojdę do wprawy :) dzięki dziewczyny za rady :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja ostatnio przedłużałam sobie rzęsy metodą 1 do 1 i muszę wam powiedzieć, że jestem wyjątkowo zadowolona. Początkowo miałam pewne obawy, ale szybko się one rozwiały. Osoba, która mi je przedłużała, profesjonalnie podeszła do zadanie dzięki czemu czułam się komfortowo. Jeśli ktoś chciałby namiary na ten salon, niech pisze na rita3@op.pl z chęcią podzielę się dodatkowymi wrażeniami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja wole rzesy na pasku
a ja wole rzesy na pasku, moze dlatego ze wcale nie zalezy mi na naturalnym efekcie tylko takim troche teatranym mialam rzesy kilka razy przyklejone, zawsze kleilam sama, jak przykleilam krzywo to odklejalam i jeszcze raz :P w sumie jedna mi raz lekko odkleila od strony wewnetrznej ale mocny makijaz oczu tuszowal to na tyle ze nie bylo tego widac... a przyklejam je czasem na oczy pomalowane (wytuszowane rzesy) czasem maluje po przyklejeniu (wlasciwie zawsze te sztuczne na koniec pociagne tuszem a linerem zakrywam klej) i nie zauwazylam zadnej roznicy :) takie rzesy super wygladaja na zdjeciach :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mialam tylko cale i mi sie wydaje ze lepsze cale bo z kepkami to tyle roboty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haneczkkaaa
ja mialam i takie i takie i wsumie obydwie opje mi sie podobaja :) ja uzywam sztucznych rzęs z donegala i sie swietnie trzymaja, i maja dośc duży wybór tych rzęs. zawsze mozna je troszke przyciac, wedlug swojego uznania .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aNuLa252
tak zgadzam sie z toba haneczko donegal ma bardzo dobre te kępki rzęs i sztuczne rzęsy. tez ich używam i jestem bardzo zadowolona jak ktos chce zoabczyc co nie co to mozna wejsc na strone i tak sa wszystkie produkty http://www.donegal.com.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maarysiaa
ja zdecydowanie wole kępki rzęs bo moge sobie je wkleic gdzie mi sie podoba...Te z Donegala daja rade, cena tez zachwyca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przyklejałam sobie i kępki i takie na paseczku ale zdecydowanie lepsze kępki. Ładniej wyglądają, lepiej się trzymają. Te na pasku czasem odłażą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katka__prawdziwa.
Dla mnie lepsze kępki z prostego powodu: nie potrafię naklejać całych pasków rzęs - chociaż być może dlatego, że miałam tylko te tanie? Ponoć drogie są plastyczne, bardziej miękki mają ten pasek, a mi zawsze się w którymś rogu odklejał i podnosił. Kępki są fajne, wygodne i proste w użyciu. Ja najczęściej naklejam tylko po jednej kepce w zewnętrznych kącikach oka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość veryAnka
ja wole zdecydowanie metode 1:1 i to robiona przez profesjonalistke. w zyciu bym sie nie odwazyla grzebac przy rzesach sama..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też nie, w życiu bym sama przy oczach nie "grzebała". Profesjonalne stylistki szkolą się w tym temacie, dostają certyfikaty, wiedzą co robić i jak to robić. U mnie w grę wchodzi tylko profesjonalne salon... A skoro juz w tym temacie znacie Xtreme Lashes? Macie jakieś zdanie na ich temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość veryAnka
Dorka a co chcesz wiedziec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdax1508
Ja polecam rzęsy wonder lashes. Ale je trzeba robić 1:1 u stylistki. Są to naprawdę jedne z fajniejszych rzęs na rynku- tylko w normalnej cenie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Labamba8788
a ja znowu uważam, że najlepsze są rzęsy z włosia norek, przede wszytskim dlatego, że wyglądają bardzo naturalnie, nie uczulają i są bardzo trwałe http://sklep.mink-lashes.pl/rzesy-z-norek-mink/c,53865,1, w tym sklepie widziałam w bardzo dobrej cenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli na pasku to najlepsze według mnie są firmy Neicha. Poszukaj na ich stronie, cena jest niska, a jakość wysoka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anna3434
Hej! ;-> Pozytywne doświadczenia mam z firmą Noble Lashes. Bardzo dobrej jakości rzęsy w różnej formie. Można u nich znaleźć też ciekawe, bardziej oryginalne rozwiązania ze Swarovskim. Cała oferta jest na stronie www.noblelashes.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nattalla
dzięki za info. Na tym www.neicha.pl mają właśnie takie rzęsy jakich szukałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KalinaWellc
Mnie marzą się sztuczne rzęsy już od dawna. Bardzo chciałabym zagęścić swoje naturalne i nawet zaczęłam się zastanawiać nad pincetami o nazwie Hak od http://www.magniticalashes.pl/ . Czytałam nieco o tej nowości na naszym rynku i ponoć można dzięki nim bardzo dokładnie zagęścić naturalne rzęsy, przy czym pincety te łapie się bardzo łatwo. Czy może któraś już nosi pincety od Magnitica i może coś więcej o nich powiedzieć? Będę bardzo wdzięczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×