Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gienia Tuchajowa

Atmosphere a Primark ?? Kto mi wyjaśni ?

Polecane posty

Gość Gienia Tuchajowa

Jaka jest relacja Atmosphere i Primark ? To jest jedna firma czy dwie inne ? SOrry za ignorancję, ale nie znam się aż tak bardzo na sieciówkach. Chcę kupić torebkę i są identyczne na allegro- jedna z firmy Atmosphere a druga z Primark. Na oko niczym się nie różnią i nie wiem, którą wybrać, czy to jedno i to samo... Dziękuję, jak ktoś zechce mi pomoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gienia Tuchajowa
upup upup upup upup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atmosphere to jedna
z linii, ktora wystepuje w sklepie primark :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gienia Tuchajowa
No i dziękuję za oświecenie mnie- już wszystko wiem :) pozdrawiam osobę, która mi pomogła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale musisz wiedziec zeeeeeeeee
primark i atmosphere to najwieksza tandeta w uk.A ludzi z allegro zawyzają ceny bo Polacy sie nie znaja i za bluzke co np kosztuje 3 pf(ok 12zł) chca 30 zł:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokladnie, Primark to najwieksze gowno i badziwie w tym Atmosphere..jedyne co tam kupuje to majtki i pizamy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gienia Tuchajowa
Dzięki za rady. Ja tam wogóle nie kupuje (stąd moja niewiedza), ale ta torebka tak mi się spodobała, jak już dawno nic mi sie nie spodobało. A że ceny zawyżone co do towaru to wiem, no ale raz kiedyś można :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wbrew pozorem te rzeczy
nie sa zle jakosciowo, moja ciocia czesto tam kupuje i nie raz nosi cos 2-3 sezony, wszystko wyglada jak nowe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 2-3 sezony??
nie wiem jak twoja ciocia ale ja jesli juz cos kupie bluzka to nosze to maksymalnie 1 miesiac bo po pierwszym praniu sie rozsypuje.Na poczatku tam kupowałam bo tanio ale potem zdałam sobie sprawe ze lepiej kupic cos troszke lepszej firmy i nieporównywalnej jakości np RIrland,Next.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 2-3 sezony??
*R.Island miało być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hjry
Ja wcale nie uważam, że w Primarku są rzeczy złej jakości. Kupiłam już tam wiele rzeczy i chodziłam w nich naprawdę długo :) A muszę przyznać, że szybko niszczę ubrania :O nie wiem jak Primark stoi z dzianiną, ale różne bluzki, koszulki, czy podkoszulki są całkiem niezłe :) Nawet teraz mam na sobie t-shirt z Primarka, który kupiłam 3 lata temu, a ciągle jest jak nowy, ani jedna niteczka z niego nie wyszła, nawet na milimetr się nie rozciągnął w praniu, naprawdę wygląda jak nieużywany, a miałam go na sobie mnóstwo razy bo jest niesamowicie wygodny, w lecie ciągle w nim chodzę, a w zimie po domu ;) ani nie wyblakł, ani nie spłowial, nic. Pewnie są też tam ciuchy złej jakości, ale może na nie nie trafiłam ;) A z tych porządnych sklepów w UK, to polecam Miss Selfridges i Topshop, czasem w TKmaxx można znaleźć coś z porządnej marki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a przepraszam te
wymienione firmy mają być porządne??to są firmy niszowe a nie porządne,porządne to Dior,D&G:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość W Tkmaxx tez kupisz ciuchy
Diora za śmiesznie niska cenę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asxdcfvgbhnj
moze Diora ale made in China

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×