Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość krusynka176

15.11.10 Start!

Polecane posty

Gość krusynka176

Jutro zaczynam nowy etap w życiu...zdrowy etap! Chce schudnąć i schudnę:D I w związku z tym szukam towarzystwa i wsparcia:) Zapraszam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość afee
Ja jestem na diecie od wczoraj (już próbowałam się podczepić pod jakiś temat, ale nic się tam nie dzieje ;p), a raczej nie na diecie, ale na racjonalnym odżywianiu + ćwiczenia, generalnie mam cały plan i jestem wyposażona w wiedzę merytoryczną i z niecierpliwością czekam na efekty (nie tylko te odnośnie kilogramów, ale też lepszego samopoczucia, więcej energii itd) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość belle de jour se mua
ja bym się podłączyła, ale boję się, że topik jutro umrze śmiercią naturalną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość afee
Dołącz się to nie umrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość belle de jour se mua
tak tylko, że ja mam sporo do zrzucenia po ciąży. Już od kilku dni jestem na diecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość afee
A ile ważysz i ile masz wzrostu? Ja mam do zrzucenia jakieś 15 kg 170 cm 78 - 80 kg (do teraz nie wiem która waga pokazuje prawidłowo, ale mam nadzieję że ta 78 ;p) więc nie za ciekawie;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie:) też chciałabym troszke zrzucić... ciężko będzie ;) a powiedzcie mi czy któraś z Was stosowała chrom plus lub apletif?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość belle de jour se mua
168/80, na początek choćby te 10 kg, bo generalnie to przydałoby się ze 20

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oo jest nas wiecej.Ja wlasnie podobnie nie bede sie glodzic.Po prostu mniej slodyczy a wiecej owocow.Przede wszystkim nie jesc od 18.Zazwyczaj po tej godzinie jem jem i jeszcze raz jem.Mam okolo172 zwrostu i waga pokazuje 66 / 67 zalezy od dnia.Chialabym z bokow schudnac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość afee
No to mamy prawie identycznie. Ja najlepiej czułam się z wagą 65 kg i też najlepiej wyglądałam wtedy, chociaż widzę, że wiele moich koleżanek przy wzroście 170 czuje się najlepiej ważąc 60 kg. Zawsze mogę sobie wmówić, że mam ciężkie kości;p Cześć moniaa, używałam kiedyś chrom, ale jakoś nie zauważyłam większych rezultatów, może też dlatego, że nie mam pamięci do różnych specyfików ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość belle de jour se mua
heh czego ja nie używałam. Chrom, apfelfit czy jakos tam. L-karnityna i jakieś inne gówna co nic nie dawały. Kiedyś schudłam przeszło 20 kg a teraz po ciąży znów mam nadmiar. I ciężko jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krusynka176
O jej jakie miłe zaskoczenie...:) a myslalam ze nikt sie nie odezwie...:) Ja mam do zrzucenia sporo...niestety:( czesc to pozostałosc po ciazy a reszta to poprostu obżarstwo....:( waże coś około 82kg przy 176cm wzrostu...:( a mój cel to 60kg:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość afee
Moje główne założenia to jeść regularnie 7:00 śniadanie 10:00 II śniadanie 13:00 obiad 16:00 podwieczorek 19:00 lekka kolacja Małe, zdrowe, lekkie porcje. 2x w tygodniu rano bieganie (30 min) lub szybki marsz (50 min) codziennie brzuszki - dużo czasu nie zabiera, więc codziennie będę miała czas na to raz w tygodniu basen na razie to tyle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki :) ja chciałabym zrzucić ok 15kg.... po ciąży mi pare zostało no i ogólnie dupa urosła :/ ja właśnie kiedyś kupiłam chrom i ten apletif i zastanawiam sie,co pierwsze zacząć stosować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość belle de jour se mua
ja planuje zapisać się na Fat Burner 2 razy w tygodniu, w pozostałe dni biegi na schodach:) no i dieta. Muszę się wziąć za siebie ostro bo już mnie szlag trafia jak na siebie patrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość branja717
a ja mam jutro urodziny! :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość belle de jour se mua
idę spać. Temat dodaję do ulubionych:) Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krusynka176
Ja też mam zamiar jesc reguralnie i zdrowo no i mniejsze porcje...:) do tego na poczatek minimum 30 min stepper albo rowerek do wyboru + brzuszki , ćwiczenia na ręce i twister.....może jeszcze jakies przysiady na nogi. Na basen tez bym sie z przyjemnoscia wybrała ale powiem szczerze ze sie wstydze...jak schudnę do 70kg to na pewno bede chodziła żeby ujedrnic ciałko...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolcia_19
Hej! Ja już też nie mogę na siebie patrzeć. Czuję się jak słoń w porcelanie.Mam siebie dość. Pochłaniam wszystko jak odkurzacz.Ale 15 ruszam razem z wami do boju, mam zamiar przejść na dietę Dukana! W wakacje na niej schudłam 7kg a teraz odbiłam tyle, że szok.Ale koniec z tym! Trzymam za was kciuki moje motylki przyszłe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość branja717
to spóźnione wszystkiego najlepszego :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość afee
Mnie właściwie nikt tutaj nie zna jeszcze (tz w okolicach gdzie mieszkam) więc jakoś nie mam oporów ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość afee
No wszystkiego najlepszego dziewczyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to dziewczyny od jutra działamy i mam nadzieje że ze szybkimi efektami bo szybko sie zniechecam niestety:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×