Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość siora brata

prezent dla brata

Polecane posty

Gość siora brata

moj brat sie zeni i mam problem z prezentem slubnym nie wiem co kupic ew. ile do koperty jakies pomysly? nie chce sie pytac wprost bo wiem ze bedzie mu glupio powiedziec bo jak ja bralam slub to on nie pracowal i na jego pytanie co-poprosilam jedynie o album i jak dla mnie bylo po problemie, co myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poszukująca@
moja siostra była świadkową, dostałam od niej przecudowny komplet obiadowo-kawowy. a mąż dostał od swojego brata odkurzacz electroluxa. Jesteśmy bardzo zadowoleni z prezentów, wiedzieliśmy o nich zanim je dostaliśmy, bo zapytali się wprost czy może byc taki prezent. uważam, że zapytanie się ich co by chcieli to nic takiego, lepiej zapytać niż żeby się prezenty powtórzyły... jeśli nie chcesz robić prezentów lub pytać się to daj pieniądze, z reguły od pary dostawaliśmy po 400-500zł. Daj na ile Cię stać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madalina pralina
3,5 roku temu byłam świadkową na ślubie siostry i dałam im wtedy 600 zł w kopercie, bukiet i pamiątkę :). jestem panną, na ślubie byłam z kolegą (no wtedy kolega, teraz to mój przyszły mąż ;) ) . taka kwota wydaje mi się i dziś wystarczająca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bylismy dwa lata temu na weselu dobrej znajomej. Miała dwie młodsze siostry. Studentki. Przyszły z osobami towarzyszącymi. Dały jej po 200 zł od pary. Nie było je stać na więcej a znajoma i tak była zaskoczona , ze dały jej coś ponieważ bardzo czynnie pomagały jej w organizaji wesela i dla młodych to już był prezent.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezent od ciebie
to kup mu (im) coś romantycznego, coś co im się przyda, a ciebie zapmiętają:) Np jakieś 2 finezyjne filiżanki na kawe, herbate będa sobie pili przy małym tete a tete:) takie prezenty jak odkurzacz są głupie..przynajmnije dzis;) kazdy moze sobie kupic jaki chce;) albo wziac na raty:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aefgf
Najlepsza i najpotrzebvniejsza zawsze jest kasa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Małoszka
Mnie moja siostra nie dała nic, ani kasy ani prezentu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siora brata
dzieki chyba zdecyduje sie na kase i jakis ladny album im kupie albo po slubie zrobie im obraz ze zdj-mysle ze tak bedzi ok kupia sobie co beda chcieli a i tak jakas pamiatka im zostanie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość musisz dac kase
najmniej to 1.000 tysiak rodzina tyle powinna dać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siora brata
sama mialam wesele 2 lata temu wiec wiem jakie sa stawki, 1 tys to chrzestna dala reszta to 200-300 zl od pary, a ile dam bratu to sie jeszcze zastanowie(slub w grudniu)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mariusz z Tczewa
"1 tys to chrzestna dala reszta to 200-300 zl od pary, " to niezłe dusigrosze na tym weselu byli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×